Затвердили новий склад робочої групи з розвитку вело інфраструктури Полтави

Затвердили новий склад робочої групи з розвитку вело інфраструктури Полтави, Алла Широкова

Робоча група була створена згідно з рішенням виконавчого комітету Полтавської міської ради від 18.09.2015 №186 в рамках участі м. Полтава у всесвітній кампанії «Європейський тиждень мобільності». Учасники робочої групи розробили Концепцію розвитку велосипедної інфраструктури міста Полтави, що була затверджена рішенням позачергової третьої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 29.03.2016.

Концепція містить план заходів, першочерговим із яких визначено розроблення відповідної цільової програми розвитку велосипедної інфраструктури м.Полтави, та рекомендації щодо проектування та організації об’єктів велосипедної інфраструктури м. Полтава.

Сьогодні під час виконкому затвердили новий склад робочої групи з розвитку велоінфраструктури м. Полтава у зв’язку із кадровими змінами в структурі міськвиконкому та з урахуванням ініціатив громадськості.

Відтепер склад робочої групи такий:

Шамота Олександр Сергійович - секретар міської ради, голова

Шевельов Микола Анатолійович - начальник Управління з питань містобудування та архітектури, головний архітектор міста, заступник голови

Олійник Ірина Сергіївна - головний спеціаліст відділу ландшафтної архітектури та благоустрою Управління з питань містобудування та архітектури, секретар

Чепурко Олексій Григорович - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів (питання житлово-комунального господарства)

Сінельнік Сергій Володимирович - начальник Управління житлово-комунального господарства

Павлов Віталій Володимирович - начальник відділу туризму та культурної спадщини Управління культури

Пуголовка Сергій Миколайович - головний спеціаліст відділу з питань транспортних перевезень та зв'язку

Соколова Неля Петрівна - головний спеціаліст відділу по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста

Семко Володимир Олександрович - докторант кафедри конструкції із металу, дерева та пластмас Полтавського національного технічного університету ім.Ю.Кондратюка (за згодою)

Садовнікова Ірина Миколаївна - член Ради координаторів громадської організації «СІТІ ЛАБ», координатор проєкту «Полтава велосипедна» (за згодою)

Асауленко Євген Сергійович - мешканець м.Полтава (за згодою)

Корсунський Володимир Дмитрович - мешканець м.Полтава (за згодою)

Широких Роман Володимирович - член правління ПОО ВМГО «Студреспубліка» (за згодою)

Для довідки: з 1 вересня 2018 року вступив в дію новий ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів», який визначає обов’язкове проектування елементів велосипедної інфраструктури при розробці проектно-кошторисної документації для проведення реконструкції та нового будівництва вулиць і доріг.

Планом сталої міської мобільності міста Полтава, що затверджений рішенням позачергової двадцять п’ятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 12.07.2019, (розділ 7) передбачені заходи щодо розвитку велосипедного руху у м. Полтаві.

План сталої міської мобільності міста Полтава розроблявся компанією DORNIER за спільною ініціативою КО «Інститут розвитку міста» та німецьких партнерів в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст».

Раніше ми розповідали З чергового об'їзду міста комунальними службами

міська рада питання рішення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі