Із чергового об’їзду міста комунальними службами

Із чергового об’їзду міста комунальними службами, Руденко Софія

Цього вівторка відбувся традиційний об’їзд міста Полтава керівниками комунальних служб на чолі із заступником міського голови з питань житлово-комунального господарства Олексієм Чепурком.

Із чергового об’їзду міста комунальними службами, фото-1

Зокрема, учасники об’їзду детально зупинилися на проблемах вулиці Сакко. Так, біля професійного ліцею потрібно облаштувати тротуар і встановити турнікет, адже тут завжди жвавий рух (через дорогу – школа). Діти мають бути в безпеці. Поряд стався порив каналізаційної мережі, до ліквідації якого візьмуться працівники «Полтававодоканалу».

Із чергового об’їзду міста комунальними службами, фото-2
Із чергового об’їзду міста комунальними службами, фото-3

На Грабчака, 11 кілька опор перебувають в аварійному стані, тому освітлення не працює. Комунальники обріжуть гілки, щоб працівники КП «Міськсвітло» мали вільний доступ для заміни.

Як відомо, зараз відбувається капітальний ремонт вулиці Огнівської з її розширенням. Олексій Чепурко наголосив на необхідності пришвидшити темпи.

Із чергового об’їзду міста комунальними службами, фото-4

– Завдання об’їздів – наблизити керівників комунальних служб до людських проблем, - зазначив заступник міського голови. – Таким чином стимулюю їх активність у наведенні порядку в Полтаві.

Полтава об'їзд ремонт комунальні служби
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі