Полтавців запрошують на презентацію книги Григорія Титаренка «Планетарний голос Андрія Кикотя»

Полтавців запрошують на презентацію книги Григорія Титаренка «Планетарний голос Андрія Кикотя», Алла Широкова

27 жовтня 2019 року о 15.00 год. у літературній вітальні (к. 213) Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського (м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 17) відбудеться презентація книги Григорія Титаренка «Планетарний голос Андрія Кикотя».

Це ілюстрований відреставрованими світлинами творчо-біографічний нарис про життя вихідця з Диканського району, великого українського оперного співака, народного артиста УРСР Андрія Кикотя. Книга містить спогади сучасників, які працювали та зустрічалися з А.Кикотем. Серед них – Дмитро Гнатюк, Гізела Ципола, Леонід Сорокін, Марія Стеф’юк, Анатолій Мокренко, Віра Чазова та багато інших.

На долю видатного полтавця випали і випробування голодом, війною та засланням у Сибіру, і тріумфальне визнання у світі оперного мистецтва, і згубна пристрасть…

Народний артист СРСР, народний артист України, Герой України Дмитро Гнатюк говорив про Андрія Кикотя: «… коли чую його голос, завжди думаю, яка багата українська земля, що може народжувати такі таланти, адже то був талант… Справжній талант».

Книга побачила світ у комунальному видавництві «Полтавський літератор» за кошти обласного бюджету як соціально-значуще видання на замовлення Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації.

Раніше ми писали: Письменник Макс Кідрук запрошу на презентацію нового роману 

книга презентація запрошення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі