У Полтаві дітей мотивують займатися активними видами спорту за допомогою військово-тактичної гри «Лазертаг»

У Полтаві дітей мотивують займатися активними видами спорту за допомогою військово-тактичної гри «Лазертаг», Руденко Софія

У мікрорайоні «Сади-2» для місцевих дітлахів просто неба провели військово-тактичну гру лазертаг. Для цього маленьким мешканцям мікрорайону роздали сучасне електронне обладнання та допомогли організувати справжні командні змагання. Ініціювала дозвілля для малечі команда Соціал-демократичної партії за допомогою «Полтавського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

У Полтаві дітей мотивують займатися активними видами спорту за допомогою військово-тактичної гри «Лазертаг», фото-1 У Полтаві дітей мотивують займатися активними видами спорту за допомогою військово-тактичної гри «Лазертаг», фото-2
У Полтаві дітей мотивують займатися активними видами спорту за допомогою військово-тактичної гри «Лазертаг», фото-3

Лазертаг – порівняно новий вид спорту для Полтави, тому в нього залюбки грають і хлопці і дівчата. З цікавістю вдягають спеціальне обмундирування та беруть електронне знаряддя у інструктора. Завдання гри - поцілити у суперника безпечним інфрачервоним променем. Якщо влучив - на голові в іншого гравця спрацьовує спеціальний датчик.

У Полтаві дітей мотивують займатися активними видами спорту за допомогою військово-тактичної гри «Лазертаг», фото-4

— Такі заходи ми проводимо в мікрорайонах міста, для того, щоб популяризувати спорт, для того, щоб залучати дітей безпосередньо за місцем їх проживання, — говорить голова Полтавського осередку СДП Олександр Шамота. — Лазертаг розвиває здатність до логічного та стратегічного мислення, і змушує дітей рухатись, розвиває фізичні можливості дітей. Тому обрали саме такий вид ігрової діяльності.

У Полтаві дітей мотивують займатися активними видами спорту за допомогою військово-тактичної гри «Лазертаг», фото-5

Соціал-демократи ставлять на меті розвиток фізичної культури серед дітей і молоді, активно залучають підростаюче покоління до спорту. Тому намагаються влаштовувати побільше активностей для дітей у всіх районах міста. Зокрема і на Садах-2, говорить депутатка міської ради від СДП Олена Чірікова-Зоріна.

— Дітям дуже до вподоби ця гра, тому я звернулась до директора закладу «Центр здоров’я «Спорт для всіх», до Оксани Юріївни. Вона з радістю погодилась провести для нас даний захід. Саме в такій співпраці ми маємо шанс виростити нове, модернове і, що головне, здорове покоління.

Полтава навчання гра Лазертаг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі