• Головна
  • Передчасно помер ветеран АТО, учасник міжнародних змагань Дмитро Фесенко
16:30, 22 жовтня 2019 р.
Надійне джерело

Передчасно помер ветеран АТО, учасник міжнародних змагань Дмитро Фесенко

Передчасно помер ветеран АТО, учасник міжнародних змагань Дмитро Фесенко

Полтавець Дмитро Фесенко, який з 2015 року служив у батальйоні «Донбас» та був учасником міжнародних змагань для ветеранів помер учора внаслідок тяжкої хвороби.

« Більше року він боровся з онокологією та до останнього дня він жив на повну та носолоджувався кожним моментом» - пише побратим Дмитра Вадим Свириденко.

Він був в першій команді поранених на марафоні Морської піхоти США у 2016 році, а також в першій команді на марш-кидку Cateran Yomp у Шотландії у 2018 році.

Через три дні Дмитро мав вилетіти до Вашингтону і бігти поряд із ампутованим ветераном АТО 10 км на черговому марафоні Морської піхоти США. Але не судилося – чоловік помер на тренуванні. Згодом лікарі діагностували тромб.

« Пройшовши через війну, маючи чисельні поранення і хворобу Діма жив на повну, кожен день, кожну хвилину. Він постійно весело посміхався в обличчя смерті і заохочував інших до активного життя. Слава ГЕРОЮ!» - написав друг Дмитра Володимир Гаврилов.

Соцмережі вибухнули численими постами на згадку про Дмитра

Дмитра Фесенка відспівають завтра об 11 годині у Свято – Успенському соборі, а о 12 поховають на центральному цвинтарі на Алеї Героїв.

Раніше ми розповідали На Полтавщині розслідують причини загибелі Тераса Кутового 

#герой #ветеран #пам'ять
Оголошення
live comments feed...