• Головна
  • Шамота перевірив виконання ремонту в дитячому будинку сімейного типу під Полтавою
Партнерський матеріал
18:00, 21 жовтня 2019 р.
Надійне джерело

Шамота перевірив виконання ремонту в дитячому будинку сімейного типу під Полтавою

Партнерський матеріал
Шамота перевірив виконання ремонту в дитячому будинку сімейного типу під Полтавою

Міська влада ще на весні виділила цій родині цій родині понад 100 тисяч гривень на ремонт каналізації. В будинку окрім батьків мешкають ще дев’ятеро дітей, тож самотужки таку реконструкцію старої системи не потягнули б. Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота перевірив як просуваються роботи.

У Мачухах під Полтавою проживає багатодітна сім’я. Олена Мацицько виховує 9 дітей. Жінка говорить, бути мамою – найбільше щастя. Їй ніколи не буває сумно, і як би складно не було – вона не здається, адже знає, вдома на неї завжди чекають. 

— Приїжджаю, ми вчимо уроки, займаємось, хто чим хоче, хто що любе. Старші в мене ходять до гуртків. Найстарший Дмитро. Він їздить у Полтаву до спортивної школи. Дівчата ходять на танці, співають, ліплять. І дівчата, і хлопці дуже завзяті в нас, — розповідає Олена Мацицько

За її словамибудинок, хоч і великий та затишний, але все ж давно потребував ремонту. Особливо комунікацій, через проблеми із якими в будинку постійно були протікання, в підвалі збиралась сирість, а каналізація не працювала. Тому матір-героїня звернулася до міської влади по допомогу. Депутати не відмовили і проголосували за те, щоб надати родині необхідну допомогу. Секретар міської ради Олександр Шамота особисто приїхав перевірити якість виконання робіт.

— Сьогодні ми вже маємо нормальну систему виведення води із будинку, тому вдячний кожному депутату, який підтримав цю ініціативу і проголосував за виділення коштів для того, щоб ми могли дітям зробити нормальні умови проживання у Дитячому будинку сімейного типу. Хто б ми були, якби не підтримували такі заклади? Питання, звісно, риторичне. Але допомога таким родинам має бути однією серед перших, — підсумував Олександр Шамота.

До речі, гасло цієї родини «Любов переможе все». Як бачимо, так сталося і цього разу.

#Полтава #Шамота #ДБСТ #ремонт #каналізація
Оголошення
live comments feed...