В аеропорту «Полтава» створять вантажний термінал

В аеропорту «Полтава»  створять   вантажний термінал, Алла Широкова

В аеропорту «Полтава» сьогодні  підписали  меморандум про співпрацю між Полтавським обласним комунальним підприємством «Аеропорт-Полтава» та ТОВ «Амбрелла Груп». Мета заходу - розширити можливості аеропорту.  Для цього планується   залучати  інвесторів, які  збудують  на території летовища  вантажний  термінал. 

«Коли з'явиться  термінал, у ньому базуватиметься мала авіація та авіація сільськогосподарського призначення,  ви отримаєте до бюджету значні кошти. Також всі митні платежі йтимуть до бюджету області. Вантажний термінал – це розбудова малої авіації, яка дасть поштовх для впізнаваності аеропорту й області», – розповів представник ТОВ «Амбрелла Груп» Тарас Шебедюк.

« - Ми тільки за те,  що б  «Аеропорт-Полтава» заробляв гроші, сплачував податки й обслуговував населення. Дивлячись на розвинені країни, ми розуміємо, що в кожному великому місті чи обласному центрі є аеропорт, і він потрібен »– зауважив т.в.о. голови ОДА  Олег Пругло.

Підписали меморандум т.в.о голови Полтавської облдержадміністрації Олег Пругло, директор ПОКП «Аеропорт-Полтава» Володимир Окара, начальник управління інфраструктури Полтавської ОДА Сергій Марчишинець, представник ТОВ «Амбрелла Груп» Тарас Шебедюк та депутат Полтавської обласної ради Руслан Рогов.

Раніше ми розповідали Завдяки небайдужим полтавцям відновили дах на будинкові патріарха Мстислава

аеропорт темрінал вантажі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі