З 26 на 27 жовтня Україна переходить на зимовий час

З 26 на 27 жовтня Україна переходить на зимовий час, Алла Широкова

Перехід в на зимовий час в Україні традиційно відбудеться в останню неділю жовтня. В ніч з 26 на 27 жовтня о 4 ранку стрілки годинників потрібно перевести на одну годину назад – на 3:00.

Зміна часу в Україні відбувається двічі на рік - навесні ми переходимо на літній час, а восени - на зимовий. Вперше такий перехід запровадили у Великобританії в 1908 році. Вважалося, так раціональніше розподіляєтьсяелектроенергія протягом доби. При цьому певний стрес, який відчуває організм у період адаптації до уваги не брали.

В СРСР почали переводити стрілки годинника вперше 1981 році. Після розвалу СРСР, в 1996 році Кабмін ухвалив постанову №509 про те, що переведення часу на зимовий в Україні традиційно пройде в ніч на останню неділю жовтня, тобто 27 жовтня о 04:00 ранку.

Експерти стверджують, що перехід на зимовий час люди переносять легше, ніж на літній, але до нового режиму організм звикає все ж досить довго. Передбачалося, що восени 2012 року Україна востаннє переведе час і залишиться у другому часовому поясі. Але Уряд це питання так і не розглядав, тому українці продовжують переводити годинник двічі на рік.

Раніше ми розповідали Полтавцям повідомили графік роботи мобільних сервісних центрів

годинник час перехід
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі