Відкрили відремонтовану дорогу Лубни – Оржиця – Хрестителеве

Відкрили відремонтовану дорогу Лубни – Оржиця – Хрестителеве, Алла Широкова

Керівництво Агентства місцевих доріг Полтавської області спільно з керівництвом Лубенського і Оржицького районів – Сергієм Сіряченком і Мирославом Боговиком – відкрили відремонтовану дорогу Лубни – Оржиця – Хрестителеве. Підрядник прозвітував про обсяг виконаних робіт, застосування сучасних технологій та про лабораторний контроль якості.

Відкрили відремонтовану дорогу Лубни – Оржиця – Хрестителеве, фото-1

«45 км відремонтували трьома видами робіт – від ямкового ремонту, окремими картами з використанням холодного ресайклінгу до суцільних ділянок оновленого модифікованого асфальтобетону товщиною від 6 см. Завершили роботи нанесенням розмітки і встановленням світлодіодних вставок для забезпечення додаткової безпеки руху на пішохідних переходах», – зазначив Олексій Басан, директор підприємства.

Відкрили відремонтовану дорогу Лубни – Оржиця – Хрестителеве, фото-2

Також для збереження відремонтованих ділянок запланована побудова майданчику для вагового комплексу, адже перевантажений транспорт знищує місцеві дороги. Контроль будуть здійснювати фахівці Укртрансбезпеки. Дорога не тільки поєднала два райцентри регіону, а й сполучила Полтавську область із Черкаською.

дорога будівництво кошти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі