Афіша Полтавщини на майбутній тиждень

Афіша Полтавщини на майбутній тиждень, Алла Широкова

21 жовтня об 11.40 год. у Полтавській обласній бібліотеці для дітей імені Панаса Мирного відбудеться театралізоване літературно-музичне свято «Посвята в читачі».

21 жовтня о 13.00 год. у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського відбудеться літературний диліжанс «Навколо яблука».

З 21 по 25 жовтня з 11.00 години в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбудуться навчання (підвищення кваліфікації) для музейних працівників області «Сучасні передові технології у музейній справі».

23 та 24 жовтня о 12.00 годині в Лубенській міській бібліотеці для дітей відбудеться виїзний семінар-практикум для працівників районних, міських бібліотек для дітей, головних бібліотек об’єднаних територіальних громад «Модернізація змісту діяльності спеціалізованих бібліотек для дітей Полтавщини в реаліях сьогодення».

З 23 по 26 жовтня з 10.00 години в Полтавському академічному обласному театрі ляльок відбудеться соціально-мистецький проєкт «Простір можливостей».

23 жовтня о 10.30 год. у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара відбудеться творча зустріч з письменницею Оленою Колінько.

З 23 по 25 жовтня з 10.00 год. у Полтавському обласному центі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбудеться школа сільського зеленого туризму на Полтавщині.

23 жовтня о 13.00 год. у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара відбудеться поетичний вечір пам’яті Олега Лишеги (до 70-річчя від дня народження поета) «Пілігрим української літератури».

24 жовтня о 10.00 год. у кім. 619 облдержадміністрації (м. Полтава, вул. Соборності, 45) відбудеться нарада у заступника голови облдержадміністрації з питання збереження пам’яток національного значення на території с. Березова Рудка Пирятинського району та с. Хомутець Миргородського району.

24 жовтня о 14.00 год. у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського відбудеться презентація книги О. Джуня «Чорні роки Миргородщини».

24 жовтня о 15.00 год. у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського відбудеться відкриття виставки творів майстра авторської іграшки Тетяни Філенко.

24 жовтня у Чорнухинському районі та 26 жовтня у Кременчуцькому районі відбудуться обласні огляди народної творчості «Де згода в сімействі», присвячені 250-річчю від дня народження класика української літератури І.П. Котляревського.

27 жовтня о 14.00 год. у Полтавській обласній бібліотеці для дітей імені Панаса Мирного відбудеться зустріч-презентація «Тетяна Горицвіт: те, що я люблю…».

27 жовтня о 14.00 год. у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтваімені Олеся Гончара відбудеться презентація книги молодих авторів Полтавщини «Коктейль №8» у межах бібліотечного проєкту «Бібліотека – місце щасливих людей».

27 жовтня о 15.00 год. у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського відбудеться презентація книги Г.Титаренка «Планетарний голос Андрія Кикотя».

афіша заходи культура
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі