У Полтаві перевіряють стан приведення міських медзакладів до європейського рівня

У Полтаві перевіряють стан приведення міських медзакладів до європейського рівня, Алла Широкова

Медичні заклади Полтави мають відповідати вимогам часу міжнародній практиці, переконана заступник міського голови з гуманітарних питань Світлана Нестуля. Цьогоріч лікарні міста осучаснюються зовнішньо та інструментально — надаватимуть якісніші медичні послуги. Така робота міської влади водночас співпадає й з вимогами медичної реформи.

На виділені кошти в лікарнях ремонтують приміщення, закуповують новітнє обладнання та навчають медперсонал. Яскравим прикладом такої реновації стало неврологічне відділення 1-ї міської клінічної лікарні. Ще недавно це відділення мало чим відрізнялось від інших таких самих по всій країні. Збудоване в 1971 році і з тих пір капітального ремонту тут не було. Тепер воно — одне з найкращих. Директорка лікарні Ганна Селькіна говорить: орієнтувалися на європейські стандарти обслуговування.

– Це відділення сучасно оснащене. Тут у нас є і палати інтенсивної терапії, і низка медичного обладнання, яке буде використовуватися з ціллю первинної реабілітації хворих, які перенесли гострі мозкові інсульти, — розповідає лікарка.

У Полтаві перевіряють стан приведення міських медзакладів до європейського рівня, фото-1

Керівниця медзакладу детально розповіла заступнику міського голови Світлані Нестулі, першому заступнику міського голови Ігорю Федію та депутату міської ради Олегу Бєлоножку, які приїхали перевірити поточний стан відділення, про кожне із приміщень та всі прилади, які вдалося встановити коштом міського бюджету.

У Полтаві перевіряють стан приведення міських медзакладів до європейського рівня, фото-2

Відтак, кожне місце хворого оснащене всім необхідним обладнанням. Коло кожного ліжка кнопка виклику чергового, а в палаті інтенсивної терапії, біля ліжок також вмонтовано обладнання контролю основних функцій життєдіяльності організму, налагоджено подачу кисню. Кардіограму, зроблену прямо тут, за потреби можна миттєво передати в кардіоцентр для отримання консультації.

У Полтаві перевіряють стан приведення міських медзакладів до європейського рівня, фото-3

У відділенні достатньо комп'ютерної техніки, тренажерів для реабілітації, інших приладів. Потреби хворих враховано навіть у душових та туалетних кімнатах. Все це дасть змогу надавати медичну допомогу згідно з вимогами, стандартами і протоколами європейського рівня.

У Полтаві перевіряють стан приведення міських медзакладів до європейського рівня, фото-4

Представники міської влади проведеною реконструкцією неврологічного відділення лікарні залишилися задоволеними. Кажуть: роботу щодо підтримки медичної галузі міста продовжуватимуть і надалі.

У Полтаві перевіряють стан приведення міських медзакладів до європейського рівня, фото-5

Дуже важливо зараз не просто підтримувати, а оновлювати, осучаснювати медичну базу Полтави. Ми зараз проводимо активну реконструкцію на базі першої лікарні і робимо новітні відділення у дитячій міській лікарні. Це наша полтавська міська програма, спрямована на покращення медичних послуг у нашому місті, — наголосив депутат міської ради Олег Бєлоножко.

У Полтаві перевіряють стан приведення міських медзакладів до європейського рівня, фото-6

Заступник міського голови Світлана Нестуля підсумувала:

Ми розпочали зміни в медичній сфері, щоб вона максимально ефективно обслуговувала полтавців. Один з важливих напрямків – зміцнення матеріальної бази. Саме тому на це відділення було спрямовано більше 10 мільйонів гривень, і ми бачимо якісний результат. У другій міській лікарні капітально відремонтовано харчоблок та теплотрасу. Робимо й надалі будемо робити все, щоб пацієнти відчували себе комфортно.

Публікація створена за матеріалами прес - служби міської ради

пацієнти медицина лікування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі