Полтавою пройшли мовчазні люди із чорними парасолями (ФОТО, ВІДЕО)

Полтавою пройшли мовчазні люди із чорними парасолями, Володимир Паршевлюк

19-го жовтня Полтава приєднується до глобальної щорічної акції, присвяченої Європейському дню боротьби із торгівлею людьми. Біля театру імені Гоголя збираються кілька десятків людей, які вишиковуються у шеренгу по одному і з чорними парасольками із написами "Walk for Freedom" та плакатами у руках йдуть вулицею у напрямку до Соборної площі.

Полтавою пройшли мовчазні люди із чорними парасолями (ФОТО, ВІДЕО), фото-1 Полтавою пройшли мовчазні люди із чорними парасолями (ФОТО, ВІДЕО), фото-2 Полтавою пройшли мовчазні люди із чорними парасолями (ФОТО, ВІДЕО), фото-3 Полтавою пройшли мовчазні люди із чорними парасолями (ФОТО, ВІДЕО), фото-4

- Ця акція не є протестом. Це мовчазна та мирна хода, яку шостий рік поспіль проводять у всьому світі на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які знаходяться у рабстві. На жаль, у нашій країні люди часто замовчують цю проблему. Із початку 2019-го року до БО "Світло надії" звернулися лише 10 осіб, які постраждали від торгівлі людьми, - розповідає програмний спеціаліст БО "Світло надії" Світлана Большова.

Полтавою пройшли мовчазні люди із чорними парасолями (ФОТО, ВІДЕО), фото-5

Також вона зауважує, що у 90 відсотках випадків люди стають жертвами трудового рабства, найчастіше - коли їдуть працювати за кордон. У них забирають документи, мобільні телефони і змушують працювати лише за їжу та мізерну платню.

Під час акції учасники рухаються мовчки, натомість демонструють перехожим написи на плакатах: "Скасуємо рабство всюди і назавжди", "Понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми", "Дохід від торгівлі людьми складає близько 150 мільярдів доларів США щороку".

Полтавою пройшли мовчазні люди із чорними парасолями (ФОТО, ВІДЕО), фото-6 Полтавою пройшли мовчазні люди із чорними парасолями (ФОТО, ВІДЕО), фото-7 Полтавою пройшли мовчазні люди із чорними парасолями (ФОТО, ВІДЕО), фото-8

18-го жовтня аналогічні заходи провели і в інших обласних центрах України. Закінчиться акція 19-го жовтня фінальною ходою у Києві.

Нагадаємо, раніше тисячі містян приєдналися до ходи "Полтава вишивана".

Полтава акція хода рабство протидія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі