Стратегії покращення якості освіти у Полтаві

Стратегії покращення якості освіти у Полтаві, Алла Широкова

18 жовтня на базі Наукового ліцею №3 відбулася зустріч керівників закладів загальної середньої освіти, їх заступників із представниками Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти «Зовнішні освітні оцінювання: стратегування та реалізація». Загалом учасниками наради стали близько 150 осіб.

Стратегії покращення якості освіти у Полтаві, фото-1

Метою заходу є обговорення найважливіших питань якості надання освітніх послуг у Полтаві та розробка стратегії покращення показників зовнішнього незалежного оцінювання.

Серед спікерів зустрічі директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко:

— У центрі завжди є проблема: як якісно підготуватися до циклу зовнішнього незалежного оцінювання, як зробити так, щоб кожен абітурієнт мав комфортні умови для здачі ЗНО, зміг продемонструвати свої знання і процедура пройшла чесно. Тому ми сьогодні в Полтаві та хочемо розповісти директорам шкіл про ряд системних факторів, які виникають у процесі організації ЗНО останнім часом, та, що потрібно робити для того, аби покращити рівень знань дітей і зробити їх конкурентоспроможними. Ми покажемо результати ЗНО міста, підкажемо варіанти, де шукати резерви і над чим потрібно працювати, щоб випускник полтавської школи міг реалізувати себе.

Стратегії покращення якості освіти у Полтаві, фото-2

Серед присутніх освітян на заході директорка Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №38 Тетяна Веркалець:

– Школа не може зняти із себе відповідальність за підготовку учнів до ЗНО. Подібні зустрічі відбуваються декілька разів на рік: аналітичні, настановчі чи зустрічі в адміністрації шкіл, які приймають ЗНО. Намагаємося нічого не пропускати, тому що від того, як ми донесемо навіть технічну інформацію до наших учнів і батьків, буде залежати рівень організації незалежного оцінювання, проведення та результати.

Стратегії покращення якості освіти у Полтаві, фото-3

Заступник міського голови з гуманітарних питань Світлана Нестуля наголосила:

– Ми поставили собі за мету підвищення рівня освіти в Полтаві. Показники наших учнів на олімпіадах та ЗНО – це лакмусовий папірець успішності розпочатих змін. Будемо й далі працювати над тим, щоб діти сміливо виходили в дорослий світ, озброєні сучасними знаннями й уміннями.

Публікація створена за матеріалами прес -служби міської ради 

місто освіта ЗНО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі