• Головна
  • У Полтавській ДЮСШ №4, яка готує чемпіонів з боксу, проведено ремонтні роботи
Партнерський матеріал
11:00, 17 жовтня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтавській ДЮСШ №4, яка готує чемпіонів з боксу, проведено ремонтні роботи

Партнерський матеріал
У Полтавській ДЮСШ №4, яка готує чемпіонів з боксу, проведено ремонтні роботи

Школа готова до опалювального сезону — це перевірив секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота. Водночас і запланували роботи, які необхідно закінчити вже наступного року.

— Школа готова до зими, — розповідає Олександр Шамота. — Відповідно є й плани на наступний рік. Сьогодні обговорили із керівництвом закладу ті ремонтні роботи, які будемо планувати у бюджеті наступного року. Є необхідність додатково ремонтувати дах, щоб він не підтікав, не створював незручностей і сирості в приміщеннях. Відповідно, робитимемо усе для того, щоб на наступний рік відремонтувати ліквідувати цю проблему.

У цій дитячо-юнацькій спортивній школі займаються багатьма видами спорту. Втім, основна спеціалізація — бокс. Тож, під час перевірки саме стали свідками тренування майстра спорту міжнародного класу з боксу Олександра Трифонова.

У Полтавській ДЮСШ №4, яка готує чемпіонів з боксу, проведено ремонтні роботи, фото-1

— Я кожен день проводжу тренування. І роблю це для того, щоб почувати себе добре, — розповідає Олександр. Йому 30 років. Більше двадцяти з них він займається боксом. — Важко у будь-якій роботі. Ми, спортсмени —  люди режимні, які віддають своє здоров'я і намагаються максимально його зберегти. Зараз хочу почати свою професійну кар'єру. Трудимося. Терпіння і труд, кажуть, усе перетруть.

Директор школи Микола Семеняга розповів, що у його навчальному закладі навчається близько восьмиста спортсменів. Багатьом вихованцям школа відчинила двері у великий спорт.

— У нашій школі займається Олександр Хижняк, чемпіон Європи і чемпіон світу із боксу. Також Жеребцов Ростислав — призер чемпіонату світу, чемпіон Європи. Багато інших перспективних спортсменів, котрі демонструють гарні результати на чемпіонатах України і міжнародного рівня.

Звісно, для того, аби демонструвати гарні результати, необхідна суттєва підтримка з боку міської влади. І вона її намагається надавати постійно, наголошує секретар полтавської міськради Олександр Шамота.

— Ми з міського бюджету виділили кошти в цьому році на придбання інвентарю, на придбання форми. І ця ДЮСШ – одна зі шкіл, які отримали додаткове фінансування на закупівлю інвентаря, форми. Це і взуття для боксерів, і рукавички для боксу. І наступного року ми плануємо продовжувати закладати ці кошти, аби діти мали можливість займатися, — зазначив головний соціал-демократ Полтави. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #ДЮСШ #бокс #спорт #розвиток #ремонт
Оголошення
live comments feed...