
10:00, 17 жовтня 2019 р.
Надійне джерело
На Полтавщині троє людей загинули у вигрібній ямі

Трагедія сталася 16-го жовтня у місті Лохвиця на Полтавщині. У приватному домогосподарстві на вулиці Світанковій стався нещасний випадок. Троє людей виконували роботи із очищення вигрібної ями і загинули за поки що нез’ясованих обставин. Про це повідомили у ГУ ДСНС України у Полтавській області.
За викликом на місце події прибули бійці ДСНС, які вилучили тіла загиблих із ями. Обставини трагедії з’ясовують.


Нагадаємо, раніше на Полтавщині побутовою хімією отруївся 1-річний хлопчик.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
Вчора
Спецтема
Оголошення
06:52, 12 червня
07:02, 15 червня
06:40, 22 червня
15:08, 22 червня
9
13:34, 21 червня