• Головна
  • Шамота: понад 700 вихованців полтавської спортшколи №2 забезпечені умовами для тренувань
Партнерський матеріал
12:30, 15 жовтня 2019 р.
Надійне джерело

Шамота: понад 700 вихованців полтавської спортшколи №2 забезпечені умовами для тренувань

Партнерський матеріал
Шамота: понад 700 вихованців полтавської спортшколи №2 забезпечені умовами для тренувань

Ремонт у Дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву №2 в Полтаві майже закінчений. Замінили вікна, зробили гідроізоляцію стін і цоколю. Наразі закінчують утеплювальні роботи. За словами секретаря Полтавської міськради Олександра Шамоти, всі ці заходи дають змогу, по-перше, забезпечити дітям комфортні умови навчання і тренувань, а, по-друге, дають школі можливість заощаджувати на опаленні.

Іще навесні в тренувальних залах школи були мокрі стіни та підлога. Стара гідроізоляція не витримувала жодної критики. І це при тому, що саме ця школа вважається однією з кращих в Україні кузень професійних волейболістів і баскетболістів. У ній навчається 729 дітей різного віку. На тренування вони ходять із задоволенням. Для багатьох спорт став головним захопленням, говорить директорка школи Ірина Цокало:

— Досягнення є. Діти активно беруть участь у дитячих лігах. У другій лізі з волейболу – хлопці та дівчата. У вищій лізі з баскетболу. Зараз тільки почався навчальний рік. Вони тільки починають їздити на змагання, але вже дівчата та хлопці вибороли перші місця в обласних змаганнях.

Соціал-демократ Олександр Шамота особисто перевіряє якість ремонтних робіт. Каже, спорт має бути одним із пріоритетів на рівні з освітою та охороною здоров’я.

— Готовий об'єкт до опалювального сезону. Зараз вирішуємо, щоб раніше, ніж розпочнеться опалювальний сезон, запустити опалення, щоб дітям було комфортніше займатися. Ця школа готує майбутніх волейболістів і баскетболістів найвищого рівня.Ми любимо пишатись своїми спортсменами-переможцями, то маємо й подбати про гідну їхню підготовку. Окремо обговорили плани на наступний рік. Це – ремонт роздягалень, даху, це заміна паркету в основній залі. Через рік ми будемо відзначати 60 років цій школі. І відповідно треба почати її готувати до такого ювілею. Тому плануємо на наступний рік заміну паркету, ремонт даху, ремонт роздягалень, — зазначив Олександр Шамота.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #ремонт #спортивна школа
Оголошення
live comments feed...