У Полтаві до Дня захисника України прибрали прапори добробатів із могил загиблих воїнів (ФОТО)

У Полтаві до Дня захисника України прибрали прапори добробатів із могил загиблих воїнів, Володимир Паршевлюк

14-го жовтня на Алеї Героїв у Полтаві відбуваються урочисті до Дня захисника України. Представники влади говорять красиві слова про вічну пам'ять за загиблими, про їх подвиг у імя України. Воїнів вшановують хвилиною мовчання. А потім чиновники та інші присутні кладуть квіти до могил солдатів.

Однак у щирості та справжності слів владоможців доводиться засумніватися після діалогу із матерями загиблих. До заступника голови Полтавської ОДА Миколи Білоконя підходять матері загиблих добровольців – Дмитра Коряка, Антона Грицая та інших – і намагаються з’ясувати – чому від могил хлопців прибрали прапори добровольчих батальйонів «Азов», «Донбас» та «Правий сектор». Ані представники влади, ані військкомату не можуть дати зрозумілої відповіді на це питання. При цьому біля кожної могили стоять військові, які тримають у руках прапори бригад Збройних Сил України. Але жодного прапору добровольчих батальйонів серед них немає.

-Їм сказали із адміністрації президента не виставляти націоналістичних прапорів – «Правого сектору», «Азову» та «Донбасу»! І вони мені кажуть – не кричіть! Я буду кричати про це на всю Україну! – говорить мама Антона Грицая – Тетяна Грицай.

Батьки добровольців розповідають, що за власний кошт придбали два прапори «Азову», які встановили біля могил своїх синів. Перед святом вони зникли. Єдиний прапор "Азову", який таки з'явився на урочистостях, принесли із собою рідні воїнів.

У Полтаві до Дня захисника України прибрали прапори добробатів із могил загиблих воїнів (ФОТО), фото-1

Не дивлячись на поведінку влади, більшість людей, які прийшли цього дня на Алею Героїв, були щирими і справжніми.

У Полтаві до Дня захисника України прибрали прапори добробатів із могил загиблих воїнів (ФОТО), фото-2 У Полтаві до Дня захисника України прибрали прапори добробатів із могил загиблих воїнів (ФОТО), фото-3 У Полтаві до Дня захисника України прибрали прапори добробатів із могил загиблих воїнів (ФОТО), фото-4 У Полтаві до Дня захисника України прибрали прапори добробатів із могил загиблих воїнів (ФОТО), фото-5

Нагадаємо, раніше у Полтаві вручили "Лицарський хрест" добровольцям із Полтавщини.

Полтава воїни добровольці прапори Азов Правий сектор Донбас
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі