Полтавські бібліотеки з ремонтами, теплом та Інтернетом – Шамота перевірив книгозбірні

Полтавські бібліотеки з ремонтами, теплом та Інтернетом – Шамота перевірив книгозбірні, Руденко Софія

Ще зовсім нещодавно працівники і відвідувачі 13-ї бібліотеки, за словами її завідувачки Тетяни Моргун, мали чимало незручностей. І двері купи не трималися, і всередині все давно обшарпалося, і ззовні екстер’єр змушував бажати кращого. В рамках міської програми з підтримки закладів культури, зокрема бібліотек, цю ситуацію вдалося вирішити. Секретар міської ради Олександр Шамота особисто перевіряє як змінилася бібліотечна мережа міста і водночас інспектує книгозбірні на готовність до зими.

— Тринадцята бібліотека на Половках — яскравий приклад, коли бібліотека стає не тільки книгозбірнею і читальнею, а справжнім культурним центром мікрорайону, в цьому випадку, Половок, — розповідає голова полтавського осередку Соціал-демократичної партії Олександр Шамота. — Тут і дитяче, і доросле відділення в одній будівлі. Але залюбки читають книжки з фондів одне одного. Тут же й дитячий клуб, куди збираються діти з навколишніх дворів гратися, займатися з волонтерами. Тут же і волонтерська кімната – добровольці вже котрий рік поспіль забезпечують передову масксітками.

За словами секретаря Полтавської міськради, така увага до бібліотек міської влади недаремна. Самі бібліотекарі говорять, що останнім часом до читання та відвідування книгарень виявляють цікавість все більше молоді і людей середнього віку, хоча ще кілька років тому в бібліотеки ходили переважно люди поважного віку.

Полтавські бібліотеки з ремонтами, теплом та Інтернетом – Шамота перевірив книгозбірні, фото-1
Полтавські бібліотеки з ремонтами, теплом та Інтернетом – Шамота перевірив книгозбірні, фото-2

— Загалом зараз сюди ходить більше 4000 тисяч людей, навіть під час ремонту тут було щонайменше 70 відвідувачів на день, — уточнює Шамота, — тож наша мета забезпечити комфортні умови для їхнього перебування. Роботи, читання та відпочинку. В бібліотеці зроблено ремонт, замінено систему опалення. Розвиток бібліотечної мережі вкупі з низкою інших інфраструктурних заходів і проектів сьогодні дає змогу сформувати в дітей та молоді якісно нове світобачення, розвивати любов до читання, мистецтва, історії, розставляти пріоритети, та формувати патріотизм. Тому наступного року такі роботи обов‘язково продовжаться.

Полтавські бібліотеки з ремонтами, теплом та Інтернетом – Шамота перевірив книгозбірні, фото-3
Полтава бібліотека Половки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі