• Головна
  • Полтавців запрошують долучитися до Всеукраїнського флешмобу "Музей свідомості"
14:35, 11 жовтня 2019 р.
Надійне джерело

Полтавців запрошують долучитися до Всеукраїнського флешмобу "Музей свідомості"

Полтавців запрошують долучитися до Всеукраїнського флешмобу "Музей свідомості"

Арт-туризм у світі набирає обертів: туристи з усіх усюд їдуть на виставки, заздалегідь замовляють квитки або вистоюють багатогодинні черги. Українці також готові їхати через пів світу, аби побачити роботи улюбленого художника або гучну інсталяцію, але як щодо музеїв, які розміщені тут, поруч?

Група активістів створила соціальну ініціативу та онлайн-платформу «Музей свідомості». Вона спрямована на популяризацію українських музеїв та прагне показати, які шедеври і захопливі історії ховаються у їхніх стінах. Інформацію про ключові музеї і галереї можна дізнатися на сайті. Також є карта України з місцезнаходженням кожного музею.

Команда «Музею свідомості» запускає флешмоб #UAMIND. Щоб взяти участь, потрібно сходити в музей чи будь-яку галерею у Полтаві, сфотографувати твір, що сподобався, поділитися світлиною у соцмережах з тегом #UAMIND і позначити друзів.

Долучитися можуть і  дизайнери. Якщо у вас є ідеї щодо візуального втілення ініціативи та якщо ви можеш створити щось своє і класне за темами:

· Музей – твоя маленька Незалежність.

· Музей – це історія унікальності. Іди в музей – зрозумій свою.

· Музеї не лише зберігають пам’ять, а й пояснюють спадок наступним поколінням. Час зрозуміти самих себе.

Раніше ми повідомляли Полтавців запрошують до участі у конкурсі імені Саші Путрі

#Полтава #музей #флешмоб
Оголошення
live comments feed...