• Головна
  • Після пожеж у Гадячі рятувальники проводять інструктаж серед мешканців міста
09:44, 3 січня 2013 р.

Після пожеж у Гадячі рятувальники проводять інструктаж серед мешканців міста

Після пожеж 30 грудня та 1 січня у місті, гадяцькі рятувальники проводять роз’яснювальну роботу серед мешканців міста щодо попередження виникнення пожеж у їх помешканнях.

30 грудня в місті Гадячі по вулиці Тельмана, в квартирі виникла пожежа, під час якої врятували 6 осіб, в тому числі дві дитини 2005 та 2011 року народження. А 1 січня по вул. Свердлова у житловому будинку, виникла пожежа, внаслідок якої 5 людей, серед яких дві дитини, отримали опіки тіла, дихальних шляхів, а також отруїлись продуктами горіння.

Аби вплинути на свідомість громадян та попередити їх про суворе дотримання правил пожежної безпеки вчора рятувальники обходили житловий сектор міста.

Пожежники міста Гадяч роз’яснювали мешканцям правила пожежної безпеки під час користування пічним опаленням та різного роду обігрівальними електроприладами.

Метою даної профілактики є виклик у громадян почуття обережного ставлення до виконання елементарних правил безпеки життєдіяльності, уважного ставлення до власного життя та здоров’я, а також, життя та здоров’я оточуючих. Особлива увага під час подібних заходів приділяється категорії людей, які зловживають спиртними напоями, а також родинам, які виховують дітей.

Під час відвідування помешкань рятувальники звертають увагу та вказують власникам будинків на недоліки щодо протипожежного стану пічного опалення, зокрема, на наявність тріщин у пічках, на своєчасне їх очищення від сажі, на стан димоходів.

Не залишаються поза увагою і питання стану електромережі в приватних будинках, мешканцям роз`яснили, яку небезпеку становить виникнення пожеж через коротке замкнення електромережі.

Рятувальники роздали також мешканцям "Пам`ятки", які нагадують громадянам, що порушення елементарних правил безпеки призводить до того, що люди втрачають майно і життя, тому не варто зневажати цими правилами.

06043
06022
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...