516 вихованців третьої музичної школи взимку будуть в теплі - Шамота

516 вихованців третьої музичної школи взимку будуть в теплі - Шамота, Володимир Паршевлюк

У третій музичній школі навчається 516 дітей. Тут майже закінчено ремонт, залишилися косметичні роботи, які будуть завершені найближчим часом. До зими школа готова – вона одна з найтепліших у Полтаві. Такий результат інспекції, яку провів голова Полтавської СДП, секретар Полтавської міськради Олександр Шамота.

516 вихованців третьої музичної школи взимку будуть в теплі - Шамота, фото-1 516 вихованців третьої музичної школи взимку будуть в теплі - Шамота, фото-2 516 вихованців третьої музичної школи взимку будуть в теплі - Шамота, фото-3

— Взимку тут завжди дуже жарко, тож на наступний рік будемо модернізувати систему опалення, щоб дати змогу адміністрації школи економити кошти, регулювати температурний режим у кожному окремому класі, заощаджувати свій бюджет і витрачати на інші потреби школи. Цього року вже зроблено перші кроки в цьому напрямку — в усіх приміщеннях встановлене сучасне надекономне LED-освітлення, яке споживає мінімум електроенергії, — розповідає лідер полтавських соціал-демократів Олександр Шамота. — Зараз зробили ремонти класів, підлоги — ремонти, яких в школі не було останні 40 років. Водночас зробимо пандус для доступу до школи людей з інвалідністю. Мистецька освіта має бути доступною всім.

Полтава музична школа Шамота учні тепло
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі