Мільярдера із Полтавщини оголосили у національний розшук

Мільярдера із Полтавщини оголосили у національний розшук, Володимир Паршевлюк

ро це під час брифінгу повідомив директор ДБР Роман Труба.

-З приводу Жеваго. Ми викликали його у ДБР для отримання підозри, проте він не зявився. Тому зараз почали процедуру оголошення його у міжнародний розшук та отримання рішення суду та дозволу на його арешт. Зараз він оголошений у національний розшук, - цитує Романа Трубу видання LIGA.net.

Раніше всеукраїнські ЗМІ повідомляли про те, що Костянтина Жеваго викликали до ДБР 23-го вересня на допит та вручення підозри у розтраті 2,5 мільярдів гривень банку «Фінанси та кредит». Відповідну повістку ДБР опублікували на сайті Генеральної прокуратури України. А ще на початку серпня ДБР оголосило про підозру двом топ-менеджерам банку та почало перевірку на причетність до схеми одного із народних депутатів. Імовірно, ним і був колишній власник банку Костянтин Жеваго.

Нагадаємо, у квітні журнал «Фокус» опублікував рейтинг 100 найбагатших українців. У ньому Костянтин Жеваго посів четверте місце. Його статки оцінили у 1 мільярд 726 мільйонів доларів.

Нагадаємо, раніше Костянтин Жеваго, який є почесним президентом полтавської "Ворскли", скаржився на те, що клуб поніс мільйонні збитки через перенос матчу із "Арсеналом" до Києва. Але обіцяв продовжити підтримку клубу.

Полтавщина мільярдер Жеваго розшук підозра ДБР
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі