Шамота проінспектував центральну бібліотеку у Полтаві

Шамота проінспектував центральну бібліотеку у Полтаві, Ирина Могила

У центральній бібліотеці Полтави повним ходом іде ремонт. Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота особисто перевірив хід робіт. Закінчуються останні косметичні роботи, говорить, але до опалювального сезону приміщення вже готове. Заміна систем забрала багато часу – ремонт тут не робили із 1977 року. Труби проржавіли, а тому протікали – водою заливало читальні зали і підвал. Зараз всі ці незручності ліквідували.

— Зроблено гідроізоляцію, антисептиком оброблений підвал, перероблений тепловий пункт, закінчуємо ремонт читальної зали. Все це зроблено цього року за кошти міського бюджету, які виділили депутати задля того, щоб читання у бібліотеці було комфортним, — говорить лідер соціал-демократів Полтави Олександр Шамота. —Ми розглядаємо наші читальні не тільки, як заклади, де можна читати книги, а як культурні центри району, у цьому випадку Алмазного. Тому все для того, щоб людям у цьому центрі було комфортно перебувати. Те саме стосується і всіх інших закладів бібліотечної системи, які ми систематично ремонтуємо в рамках модернізації, в рамках ремонтів закладів бібліотечної системи.

Наразі головний соціал-демократ міста перевіряє готовність до зими всіх закладів культури та спортивних об’єктів міста. Говорить розвиток цих двох галузей — запорука успішної, здорової та інтелектуальної молоді.

Шамота проінспектував центральну бібліотеку у Полтаві, фото-1
олександр шамота бібліотека інспекція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі