• Головна
  • У Полтаві обмежили час продажу алкоголю з 22 вечора до 8 ранку
13:48, 4 жовтня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві обмежили час продажу алкоголю з 22 вечора до 8 ранку

У Полтаві обмежили час продажу алкоголю з 22 вечора до 8 ранку

На сесії Полтавської міської ради просто зараз розглядають питання обмеження продажу алкоголю у місті із 22:00 до 8:00. Під заборону продажу потраплять пиво, слабоалкогольні напої, вина тощо. 

Ініціатор проекту рішення Едуард Волков говорить, що процедура підготовки виконана, прохає підтримати.

Постійна комісія висновок про відповідність регуляторного акту перевірила. Голова комісії Дмитро Сенчакович говорить, що вона відповідає нормам закону. І повідомляє, що фракція підтримає рішення.

Андрій Матковський згадує, як Горбачов боровся із алкоголем. І що у нього у 1985-му було безалкогольне весілля. Говорить, що обмеження не вирішить проблеми із хуліганством на вулицях.

- Якщо люди прийдуть через тиждень - що ми будемо робити! Не обмеження вирішить ситуацію!

Голова фракції "Батьківщини" Олег Бєлоножко говорить, що рішення для депутатів було складним.

- Нам це рішення не далося легко. Ми аналізували суспільну думку, говорили із полтавцями, із представниками мереж продажу, але все ж таки вирішили підтримати це рішення! - говорить Бєлоножко.

Голова фракції СДП Юрій Синяк додає, що фракція категорично підтримує рішення.

Депутати переходять до голосування. "За" голосують 25 обранців, "проти" - 1, "утримуються" - 2, "не голосують" - 4. Таким чином після підписання та відповідного публікування рішення воно вступить у законну силу.

Нагадаємо, раніше під час цієї сесії депутатка із фракції "Солідарності" Тетяна Паутова повідомила про вихід та погрози із боку колишніх однопартійців.

#Полтава #сесія #алкоголь #продаж #обмеження
Оголошення
live comments feed...