У Полтаві ображені підприємці перекрили рух транспорту "на кругу" (ВІДЕО)

У Полтаві ображені підприємці перекрили рух транспорту "на кругу", Володимир Паршевлюк

4-го жовтня о 10:00 у Полтавській міській раді розпочинається чергова сесія. У цей час на пішохідний перехід, що веде до Корпусного саду, виходять кілька десятків молодих людей із плакатами у руках і починаються безперервно ходити через дорогу, зупиняючи рух. Очолює групу приватний підприємець Володимир Пронь. Він пояснює, що усі люди, які прийшли на акцію - підприємці та їх наймані працівники, які втратили роботу через свавілля міської влади. Перекриваючи дорогу, люди намагаються змусити чиновників до діалогу.

У Полтаві ображені підприємці перекрили рух транспорту "на кругу" (ВІДЕО), фото-1 У Полтаві ображені підприємці перекрили рух транспорту "на кругу" (ВІДЕО), фото-2 У Полтаві ображені підприємці перекрили рух транспорту "на кругу" (ВІДЕО), фото-3 У Полтаві ображені підприємці перекрили рух транспорту "на кругу" (ВІДЕО), фото-4 У Полтаві ображені підприємці перекрили рух транспорту "на кругу" (ВІДЕО), фото-5 У Полтаві ображені підприємці перекрили рух транспорту "на кругу" (ВІДЕО), фото-6

Один із учасників акції пояснює, що працював продавцем у одному із демонтованих МАФів, через його закриття втратив роботу.

На місце приїздять працівники патрульної поліції та перекривають рух перед місцем проведення акції, тому легкові автомобілі їдуть в об'їзд, а от громадський траспорт, у тому числі - тролейбуси - змушені чекати закінчення акції.

Інформація оновлюється.

Полтава перекриття вулиця міська рада дорога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі