• Головна
  • У Полтаві вітали освітян із професійним святом
09:42, 4 жовтня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві вітали освітян із професійним святом

У Полтаві вітали освітян із професійним святом

Традиційно першої неділі жовтня в Україні відзначають День працівників освіти. Полтавських освітян вітали вчора, 2 жовтня, у палаці дозвілля «Листопад». Цього року на дійство було запрошено близько 1300 працівників навчальних закладів міста.

Директорка Полтавської загальноосвітня школа.№5 Тамара Жага свою професію називає «долею». Розповідає: педагогом працює тридцять п'ять років. Переконує: труднощі були завжди, але ніколи не думала змінювати роботу.

– А починалося все з професійно-технічного училища, бо я почала свою діяльність саме з училища заступника з виховної роботи. Далі працювала декілька років у 18 школі, а потім доля склалася так, що я прийшла у п'яту школу. Де працюю і зараз.

З вітальним словом до педагогічних діячів звернулися представники міської ради, зокрема, секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота заступник міського голови з гуманітарних питань Світлана Нестуля вітали своїх перших учителів, а депутат обласної ради Олександр Удовіченко та депутат міської ради Олег Бєлоножко ділились шкільними спогадами.

Також Олександр Шамота зауважив, що вчителі мають вагоме значення у житті кожної людини:

– Я хочу подякувати за Вашу тяжку роботу і побажати, щоб всі учні, в яких Ви вкладаєте частинку своєї душі, повертали це добро, і не забували ті щасливі роки, які Ви їм подарували.

Заступник міського голови Світлана Нестуля зазначила, що освітяни не просто звичайні працівники: вони дають кожному основу життя.

– Наші школи повинні бути не музеями знань, а лабораторіями - сучасними й комфортними для учнів і вчителів. Зміни, розпочаті нами в освітній сфері, якраз і покликані вивести її на якісно новий рівень.

Депутат обласної ради Олександр Удовіченко теж долучився до вітань:

– Ви – основа, ви – ті люди, які дають дітям перші уроки не лише в школі, а й у житті. Низько вклоняюся вашій праці та бажаю професійного зростання, злагодженої роботи і вдячних учнів. Разом з вами нам потрібно виростити надійне майбутнє для Полтави!

Депутат міської ради Олег Бєлоножко побажав поваги від учнів та держави, а також постійного зростання престижу вчительської справи.

З нагоди професійного свята, окрім привітань очільників міста та депутатів, 91 представник педагогічної галузі отримали грамоти, подяки та грошові винагороди, у тому числі 5 щорічних премій Полтавської міської ради.

Протягом урочистого дійства освітян вітали творчі колективи міста. Зокрема, народний аматорський колектив ансамблю бального танцю «Фестиваль», зразковий художній танцювальний колектив Ренесанс» загальноосвітної школи №34, вокальний ансамбль «Ассоль» гімназії №32, спортивно-танцювальний клуб «Акцент» Палацу дитячої та юнацької творчості, циркова студія Полтавського центру позашкільної освіти, зразковий художній колектив вокальної студії Палацу дитячої та юнацької творчості «Нове покоління» та народний художній колектив ансамблю танцю «Барвінок».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міська рада #Полтава #освітяни #вітання #свято

Коментарі

Оголошення
live comments feed...