Троє дітей-сиріт міста цьогоріч отримають квартири

Троє дітей-сиріт міста цьогоріч отримають квартири, Руденко Софія

Полтава вперше за чотири роки роботи державної програми з компенсації купівлі житла для дітей-сиріт взяла участь у цій програмі. За результатами спеціальної комісії, яка зібралася в міськвиконкомі, державну субвенцію на житло отримають троє дітей-сиріт, які відповідають віковим вимогам цієї інвестпрограми.

Троє дітей-сиріт міста цьогоріч отримають квартири, фото-1

– Внаслідок копіткої роботи депутатів міськради, заступників міського голови, керівників райрад, очільниці Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольги Буднікової цьогоріч було зібрано всі необхідні документи та пройдено всі необхідні процедури, аби отримати субвенцію з держбюджету, — говорить секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

— Наступного року міська влада планує продовжити роботу в цьому напрямку і розширити її — знову взяти участь у держпрограмі та розробити власну міську програму по забезпеченню дітей-сиріт житлом.

Троє дітей-сиріт міста цьогоріч отримають квартири, фото-2

За словами заступника міського голови з соціальних та економічних питань Тетяни Юрченко, це дасть змогу вже за кілька років повністю обнулити чергу і далі не підтягувати хвости та працювати з кризовими випадками, а розв'язувати питання з забезпеченням житлом по мірі їхнього надходження.

Троє дітей-сиріт міста цьогоріч отримають квартири, фото-3
Полтава. діти сироти житло
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі