Клопотання про відзначення Леоніда Вернигори відзнакою «Почесний громадянин міста Полтави» відхилили

Клопотання про відзначення Леоніда Вернигори відзнакою «Почесний громадянин міста Полтави» відхилили, Алла Широкова

Зараз у міській раді проходить засідання постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства. На засідання прибуло п’ять членів комісії, отже кворум є.

Клопотання про відзначення Леоніда Вернигори відзнакою «Почесний громадянин міста Полтави» відхилили, фото-1
Клопотання про відзначення Леоніда Вернигори відзнакою «Почесний громадянин міста Полтави» відхилили, фото-2

Перше питання порядку денного - про нагородження Відзнакою територіальної громади м. Полтави «Почесний громадянин міста Полтави» голови Полтавської обласної ради профспілок Леоніда Михайловича Вернигори. Після обговореннядане прохання було відхилене. Четверо депутатів проголосували проти і один утримався. Члени комісії вважають, що подання було не достатньо аргументоване. «Заслужених людей багато, але ж не всім дають звання Почесного»,« Так, Почесним громадянином став боксер Олександр Хижняк, але ж він пролаславив Полтаву на весь світ» - такі тези звучали під час обговорення.

Клопотання про відзначення Леоніда Вернигори відзнакою «Почесний громадянин міста Полтави» відхилили, фото-3

Довідково: Леоні́д Миха́йлович Верниго́ра (20 жовтня 1939, Решетилівка) — український прозаїк, публіцист, поет-пісняр, народний депутат України 2 та 4 скликань. Народився 20 жовтня 1939. Закінчив Харківський технікум промислового господарства, Київський інститут народного господарства та Вищу партійну школу при ЦК КПУ. Голова Полтавської обласної ради профспілок. Автор збірок повістей та оповідань «Гарячий серпень», «Теплий дощ у дорогу», «Дрова на зиму», повісті «А жито половіє», роману «Вічне поле», поетичних збірок «Не розгубіть підкови, мої коні», «Відступ у майбутнє», «Присягаюсь тобі, Полтаво», «До Вас іду…», «Дозвольте Вам освідчитись в коханні».

З липня 1994 по 1998 — Народний депутат України 2-го скликання. Позапартійний. Член Комітету з питань соціальної політики та праці.

З квітня 2002 по березень 2006 — Народний депутат України 4-го скликання, обраний за списками Соціалістичної партії України. Голова підкомітету з питань державного соціального страхування та соціального партнерства Комітету з питань соціальної політики та праці

Нагороджений орденами Трудового Червоного Прапора, «Знак Пошани», медалями, Почесною грамотою Верховної Ради України, Почесною грамотою Кабінету Міністрів України

комісія депутати рішення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі