• Головна
  • А як Ви відсвяткуєте цей день або Відомий скрипаль привітав українців зі святом музики (ВІДЕО)
17:30, 1 жовтня 2019 р.
Надійне джерело

А як Ви відсвяткуєте цей день або Відомий скрипаль привітав українців зі святом музики (ВІДЕО)

А як Ви відсвяткуєте цей день або Відомий скрипаль привітав українців зі святом музики (ВІДЕО)

Скрипаль Святослав Кондратів привітав всіх з Міжнародним Днем Музики! Про це відомий музикант написав на своїй офіційній сторінці: “Вітаю з Днем Музики, Друзі! Нехай у Вас все буде в Мажорі! Святкуємо ввечері з келихом шампанського під музику улюблених виконавців!” 

Нагадаємо, що 2 роки назад Святослав Кондратів започаткував музичний проект #СвітОчимаСкрипаля. На сьогоднішній день вже відбулось більше 100 концертів в Україні та світі, а тисячі шанувальників з захопленням розказують про свої неймовірні відчуття після концертів. Головна "фішка" проекту в тому, що скрипаль створює свої композиції в найдивовижніших та найвідоміших місцях світу. Кожна композиція унікальна і передає настрій та атмосферу одного з таких "чудес світу". Вже на концертах в Україні глядачі мають змогу поринути у цю казкову музичну феєрію, насолоджуючись ексклюзивними (неповторними) композиціями Маестро та переглядаючи фантастичні краєвиди на великому екрані.

"Дорога в дюнах" (Сахара, Марокко)

"Купала" (р. Дністер, Україна)

"True Love" (Венеція, Італія)

"Один день в Парижі" (Париж, Франція)

"Meteora" (Метеора, Греція)

"ViKing" (Язик Троля, Норвегія)

Пропонуємо й Вам для перегляду одні з найвражаючих музичних відео від Святослава Кондратіва, і нагадуємо, що 1 листопада в Україні стартує #ТурВіКінг, в якому скрипаль представить свої нові композиції, та захоплюючі відео до них. Преглянути дати та міста туру можна за посиланням: https://cutt.ly/ViKiNG

#Скрипаль #музика #тур #Україна #виступ
Оголошення
live comments feed...