У Полтаві архітектурна комісія почалася із протестів підприємців (ФОТО, ВІДЕО)

У Полтаві архітектурна комісія почалася із протестів підприємців, Володимир Паршевлюк

О 14:00 у Полтавській міській раді розпочинається засідання архітектурної комісії. Перед його початком до зали заходять приватні підприємці. Тримають у руках плакати з написами: «Підприємці за діалог із владою», «Підприємці за збереження робочих місць», «Підприємці за справедливість», «Ні популізму».

У коментарях журналістам 0532.ua підприємці пояснюють, що протестують проти свавілля, а влада незаконно забирає їх робочі місця.

У Полтаві архітектурна комісія почалася із протестів підприємців (ФОТО, ВІДЕО), фото-1 У Полтаві архітектурна комісія почалася із протестів підприємців (ФОТО, ВІДЕО), фото-2 У Полтаві архітектурна комісія почалася із протестів підприємців (ФОТО, ВІДЕО), фото-3

Один із приватних підприємців – Володимир Пронь – протестує проти знесення його торгової точки. Говорить, що його МАФ знесли незаконно, без попередження, а перед цим пропонували дати хабар, щоб захистити своє майно.

У Полтаві архітектурна комісія почалася із протестів підприємців (ФОТО, ВІДЕО), фото-4

Після початку комісії до її членів звертається депутат Київської районної ради у місті Полтава Андрій Усачов. Запитує – чому досі не відрімонтовані дитячі майданчики?

Далі із трибуни виступає депутат міськради Майя Матвєєва.

Говорить про важливість створення у місті майданчиків для вигулу собак. Її опонент – мешканець Браїлок Олег Власенко – говорить, що майданчик знаходиться дуже близько від дитячої лікарні та меморіалу, а його паркан низький. І загалом майданчик збудований із порушеннями, тому що має розташовуватися не ближче 40 метрів від будівель.

У Полтаві архітектурна комісія почалася із протестів підприємців (ФОТО, ВІДЕО), фото-5

Жителька Авіамістечка Марина Демчук запитує - чому депутати не провели громадських слухань, коли приймали рішення про будівництво майданчика.

У Полтаві архітектурна комісія почалася із протестів підприємців (ФОТО, ВІДЕО), фото-6

Депутат міської ради Дмитро Петров говорить, що майданчик збудували у відповідності до чинного законодавства. А чоловік Майї Матвєєвої - Сергій - запевняє, що опоненти майданчика кажуть неправду.

Депутат Олег Бєлоножко називає Майю Матвєєву "мером Авіамістечка". І говорить, що такий депутат був би бажаним у кожній команді.

Завершує обговорення питання майданчика заступник міського голови із питань ЖКГ Олексій Чепурко, який говорить, що робота по створенню майданчиків триватиме.

Полтава міська рада комісія архітектурна протести підприємці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі