• Головна
  • У Полтаві Олександр Шамота і Олександр Кудацький привітали зі святом працівників сфери туризму
13:30, 30 вересня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві Олександр Шамота і Олександр Кудацький привітали зі святом працівників сфери туризму

У Полтаві Олександр Шамота і Олександр Кудацький привітали зі святом працівників сфери туризму

Секретар Полтавської міськради Олександр Шамота та голова депутатської комісії з питань культури депутат міськради Олександр Кудацький вітали працівників туристичної галузі з професійним святом.

Свої двері для святкування Дня туризму відкрив Полтавський історико-культурний заповідник «Поле полтавської битви». Тут зібралися всі причетні до галузі: науковці, мистецтвознавці, музейники, готельєри.

— Туризм — це не лише політ з Полтавського аеропорту в Шарм-ель-Шейх чи до Туреччини. Туризм — це і піші екскурсії, і велопоходи та велопробіги, це музеї, розкопки і археологічні знахідки, це реконструкції подій і об’єктів старовини. Туризм — передусім наука, глибокі знання у найрізноманітніших галузях архітектури, військової справи і тактики, політики, мистецтва і культури. Тож, вітаю всіх причетних до туристичної галузі з професійним святом. Саме завдяки самовідданості наших наукових співробітників, науковців-істориків, географів, літераторів ми маємо сьогодні величезний наробок історій, легенд і приповідок та геолокацій пов’язаних із ними. А це гості, туристи не лише з України, а й з-за кордону. А отже привабливість нашого міста, його розвиток, промоція на міжнародному рівні, — звернувся з привітанням секретар Полтавської міськради Олександр Шамота.

Голова депутатської комісії з питань культури в міськраді Олександр Кудацький наголосив:

— Полтава — масштабний епіцентр історичних, культурних та мистецьких пам’яток, подій і особистостей. Але не досить просто пишатися минулим.Сьогодні потрібно послідовно працювати, щоб туристична сфера відповідала сучасному світовому рівню – розвивати інфраструктуру, створювати привабливий інвестиційний клімат, впроваджувати інновації. Для цього ми почали розробляти Маркетингову стратегію Полтави. Її успішна реалізація буде відповіддю на виклики часу, запорукою привабливості нашого міста для гостей і самих полтавців.

Олександр Шамота і Олександр Кудацький вручили грамоти, подяки та відзнаки Полтавської міської ради кращим працівникам музейної та туристичної галузі, а також готельєрам-лідерам зі сплати туристичного збору і відгуків туристів. Закінчилося святкування екскурсією музеєм «Поле полтавської битви».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #туризм #вітання #міська рада
Оголошення
live comments feed...