• Головна
  • У Полтаві відкрили дитячий інклюзивний майданчик
15:30, 23 вересня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві відкрили дитячий інклюзивний майданчик

У Полтаві відкрили дитячий інклюзивний майданчик

Від сьогодні у найменших жителів Полтави з’явилася ще одна локація для ігор та розваг. Ігровий майданчик став першим об’єктом серед численних мін, запланованих у рамках ревіталізації парку « Перемога».

У Полтаві відкрили дитячий інклюзивний майданчик, фото-1
У Полтаві відкрили дитячий інклюзивний майданчик, фото-2

Він облаштований відповідно до раніше підписаного Меморандуму про реалізацію Демонстраційного проекту в межах проекту « Інтегрований розвиток міст в Україні». Меморандум підписали Полтавська міська рада та урядова компанія GIZ.

У Полтаві відкрили дитячий інклюзивний майданчик, фото-3

« Важливо, що тепер у полтавських дітей є цей майданчик, і він облаштований з урахуванням європейського інтегрованого підходу до планування і організації міського простору шляхом взаємодії між мешканцями та керівниками міста. Цей підхід зокрема, полягає і в тому, що досліджуються потреби громади, її бачення розвитку міста. Потім профільні фахівці розробляють детальну концепцію, а далі місцеві органи самоврядування беруть її на повне чи часткове виконання» - говорить каже керівник проекту « Інтегрований розвиток міст в Україні» Міхаель Енгель.

У Полтаві відкрили дитячий інклюзивний майданчик, фото-4

Заступниця директора парку "Перемога" Катерина Бабіч розповіла, що компанія GIZ виділила значну частину коштів на створення майданчика.

У Полтаві відкрили дитячий інклюзивний майданчик, фото-5

« - Є проект, який фінансує GIZ. Він еквівалентний 50 тисяч євро, або півтора мільйони гривень. За кошти міського бюджету повинно було відбутися і відбулося встановлення і монтаж. Це ще додатково близько 60 тисяч гривень. Тільки близько місяць тому ми прийшли до розуміння, що проект буде реалізовано, бо тендер пройшов. На той час на парк нам виділили певну суму коштів на ремонт та асфальтування – 199 тисяч гривень. Я ініціювала написати лист, що би нам дозволили розподілити ці кошти, використати їх не тільки на асфальтування а і на встановлення майданчика. Всі складові майданчика надійшли 11 вересня. Що б встановити його до дня міста доклали зусиль багато людей, тут доклали зусилля місцеві підприємці» - каже Катерина Бабич.

У Полтаві відкрили дитячий інклюзивний майданчик, фото-6

Секретар міської ради Олександр Шамота відзначив креатив та оперативність усих, хто взяв участь у створенні майданчика а керівник фракції « Батьківщина» Олег Белоножко зауважив, що інклюзивий майданчик – це тільки перший проект на шляху повного оновлення парку «Перемога».

У Полтаві відкрили дитячий інклюзивний майданчик, фото-7

З моменту відкриття майданчика на ньому весело і гамірно – діти одразу почали освоювати гірки , гойдалки та каруселі.

У Полтаві відкрили дитячий інклюзивний майданчик, фото-8
У Полтаві відкрили дитячий інклюзивний майданчик, фото-9

Раніше ми розповідали У Полтаві відкрили фонтан на Майдані Незалежності

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#майдинчик #діти #проект
Останні новини
Оголошення
live comments feed...