• Головна
  • Різдвяні подарунки перепродують в Інтернеті
18:20, 26 грудня 2012 р.

Різдвяні подарунки перепродують в Інтернеті

Каталоги сайтів інтернет-продажів поповнилися сотнями тисяч небажаних подарунків, середня ціна - 41 євро.

- «Ви розчаровані подарунками? Продайте їх!». Хоча частина населення все ще знаходить таку практику шокуючою, французи найчастіше, не вагаючись, продають отримані ними подарунки через Інтернет. За даними опитування «Opinionway», кожен другий француз (52%) готовий виставити подарунок на продаж або вже зробив це, - пише газета «Le Figaro».

- У цьому році перепродажі на «eBay», що почалися в понеділок увечері, як очікується, досягнуть піку 7 січня - на 15 днів раніше, ніж у минулому році, коли на французьких сайтах було представлено непотрібних подарунків на 359 млн. євро, - повідомляє автор.

- Як зазвичай, на продаж виставляється одяг та аксесуари - перш за все, краватки і саморобні предмети одягу, - говорить прес-секретар «eBay» France - Лейла Гілані-Лаяр. За одягом слідують аксесуари для мобільних засобів зв'язку, колекційні предмети, потім книги і комікси.

Вперше верхні рядки в рейтингу не займають CD і DVD - їх вже рідко дарують. Зазвичай ціна на предмети, що продають, знижується на 15-20%, тому продавець і покупець знаходять один одного, - підсумовує автор.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...