• Головна
  • Із чергового об’їзду міста комунальними службами
18:10, 17 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Із чергового об’їзду міста комунальними службами

Із чергового об’їзду міста комунальними службами

Заступник міського голови Полтави з питань ЖКГ Олексій Чепурко разом з керівниками комунальних підприємств здійснили традиційний об‘їзд міста. Зокрема, перевірили стан ремонтних робіт, прибирання вулиць і дворів, зупинок громадського транпорту в мікрорайонах міста, ремонту тротуарів в авіамістечку.

Із чергового об’їзду міста комунальними службами, фото-1
Із чергового об’їзду міста комунальними службами, фото-2

За результатами об’їзду комунальні служби мають прибрати сухе листя та гілки, вирівняти бордюри, прибрати та оновити дитячі майданчики на пров. Великому та вул. П.Юрченка; там же заасфальтувати і пофарбувати зупинку, впорядкувати клумби по вул. Засядька, встановити урни для сміття на низці зупинок. На зупинці Залізобетонний завод замінять ветхого дерев‘яного олімпійського ведмедя.

– Вирішити проблеми, які хвилюють мешканців, можна лише за умови, якщо бачиш обсяги робіт на власні очі, - говорить Олексій Чепурко. – Саме для цього ми й проводимо об’їзди міста. Керівники комунальних підприємств повинні частіше виходити зі своїх кабінетів, щоб не втрачати зв’язку з реальним життям. Тоді вони, на моє глибоке переконання, ефективніше наводитимуть порядок у Полтаві.

За матеріалом прес-служби Полтавської міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #об'їзд #комунальники #місто #служби
Оголошення
live comments feed...