Почесні грамоти, грошові сертифікати та вручення нагороди «Почесний громадянин міста Полтава»: працівників спортивної галузі та спортсменів привітали з професійним святом

Почесні грамоти, грошові сертифікати та вручення нагороди «Почесний громадянин міста Полтава»: працівників спортивної галузі т..., Володимир Паршевлюк

Традиційно, у другу суботу вересня в Україні відмічають своє професійне свято всі ті, хто причетний до спортивної сфери, всі ті, хто займається спортивною діяльністю професійно чи для власного задоволення: тренери, спортсмени, ветерани спорту та ті, хто просто веде здоровий спосіб життя. 12 вересня у виставковій залі міського Будинку культури відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту.

День фізичної культури і спору – свято, яке уособлює собою велич сили духу та мужності, стійкості та витривалості. І сьогодні не може не радувати той факт, що ряди спортсменів постійно збільшуються, зростає кількість спортивних клубів за різними видами спорту, збільшується число прихильників здорового способу життя.

Так, на свято були запрошені спортсмени, тренери, тренери-викладачі, ветерани спорту, керівники та працівники підприємств й організацій галузі фізичної культури та спорту.

Привітали спортсменів та причетних до цієї сфери секретар міської ради Олександр Шамота, голова Полтавського обласного відділення НОК України Олександр Удовіченко, депутат міської ради Юліан Матвійчук та начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький.

– Сьогоднішній день повністю ваш, ваш професійний святковий день. Ви ті, хто прославляє Полтаву, ви – наша гордість, наша надія. Вдячний кожному спортсмену, кожному тренеру, кожному працівнику цієї галузі. Сил вам, натхнення, терпіння, спортивного довголіття та яскравих перемог, – привітав секретар. –Забігаючи на рік уперед, хочу щоби наступного року після завершення олімпіади ми зібрались для відзначення свята уже з олімпійськими чемпіонами від Полтави у Токіо.

Олександр Удовіченко в своєму вітальному слові зазначив:

– Ви добре знаєте, як непросто виховувати професійних спортсменів. Для цього потрібні знання, енергія, досвід, належна матеріальна база й багато інших факторів. Але що все-таки в цьому нелегкому процесі найголовніше? На мою думку – відданість. Відданість своїй справі, яка досягає поставленої мети часто не завдяки, а всупереч обставинам. Що б там не було навколо, слід вперто й терпляче працювати. Тоді й отримаємо гідний результат – чемпіонів, які прославлять наше місто новими перемогами.

За високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Почесними грамотами виконавчого комітету, сертифікатами на грошові винагороди нагородили кращих з кращих: тренерів, спортсменів, Майстрів спорту, працівників закладів спорту, тренерів-викладачів, юних та дорослих спортсменів. Ветерани ж спорту отримали 15 сертифікатів на грошову винагороду 5 тисяч гривень кожен.

Багато полтавських спортсменів відомі за межами обласного центру та всієї України. Серед таких – Заслужений майстер спорту України з боксу Олександр Хижняк. Сьогодні, під час урочистостей він отримав посвідчення «Почесного громадянина міста Полтава». Нагадаємо, рішенням позачергової двадцять шостої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання останньому присвоїли звання «Почесного громадянина міста Полтава».

Олександр ділиться емоціями: отримати таку відзнаку надзвичайно приємно та  важливо для нього. Та додає: дуже гордий з того, що він –Почесний громадянин міста Полтава.

– За всю історію міста Полтава – це лише 12 нагорода. Надзвичайно приємно, що мої заслуги стали підставою для того, щоб вручити мені це звання, цю нагороду «Почесний громадянин міста Полтава», – поділився враженнями спортсмен. – Наразі я готуюсь до Чемпіонату України, який, в свою чергу, стане відбірковим для того, щоб потрапити на відбіркові  змагання для участі в Олімпійських іграх в Токіо в 2020 році.

Міська влада всіляко підтримує спортсменів та спортивну галузь. Зокрема, у 2019 році на функціонування спортивної сфери з міського бюджету було спрямовано понад 63 мільйони гривень.

Полтава спортсмени вітання свято міська рада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі