Понад 470 полтавських учнів представили свої науково-дослідницькі роботи

У Полтаві відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук на базі Полтавської гімназії № 6 та Полтавського національного технічного університету ім.. Ю.Кондратюка. На конкурс було представлено понад 470 робіт школярів 8 – 11 класів.

Працювало 12 відділень. Найбільше робіт було подано на секції англійської мови – 40, математики – 52; історичного краєзнавства – 23; мистецтвознавства – 27; української літератури – 23, фізики та астрономії – 20.

Найактивнішу участь у конкурсі взяли учні загальноосвітніх шкіл І – ІІІ ступенів №№ 5, 38, гімназій № 6, 17, 21, 28, 30, 31, 32, 33.

Особливістю конкурсу-захисту у 2012-2013 н. р. є те, що тематика більшості науково-дослідницьких робіт на різних секціях пов’язана з краєзнавчим матеріалом.

Оцінюють роботи юних науковців провідні педагоги та викладачі вузів Полтави:

- Української медичної стоматологічної академії;

- Полтавського університету економіки і торгівлі;

- Полтавського національного технічного університету ім. Ю.Кондратюка;

- Полтавської державної аграрної академії;

- Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка.

Учнівська молодь Полтави, яка здобула перемогу в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2012-2013 н.р. – а це 90 найкращих дітей – буде відзначена грамотами управління освіти міськвиконкому та представлятиме місто на обласному етапі.

МР
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі