• Головна
  • У Полтаві створять соціальний центр допомоги для дітей-сиріт
12:30, 12 вересня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві створять соціальний центр допомоги для дітей-сиріт

У Полтаві створять соціальний центр допомоги для дітей-сиріт

Так склалося, що після закінчення інтернату або профтехучилища діти-сироти часто залишаються поза увагою держави сам на сам із проблемами і викликами.

Сьогодні секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота та заступниця міського голови з гуманітарних питань Світлана Нестуля відвідали реабілітаційний центр допомоги жінкам, що стали жертвами домашнього насилля БО «Світло надії». На базі Центру готові створити своєрідний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт, які щойно випустилися з навчальних закладів, аби вони мали змогу з  з морально - психологічною допомогою спеціалістів центру інтегруватися в суспільство, соціалізуватись, знайти роботу та стати на ноги.

У Полтаві створять соціальний центр допомоги для дітей-сиріт, фото-1

Світлана Нестуля наголосила:

- Впевнена, що діти, котрі опинилися в складній життєвій ситуації, повинні отримувати в Полтаві системну підтримку. Тому така ініціатива, як ніколи, на часі. За її допомогою, спільними зусиллями, ми врятуємо десятки юнацьких доль, спрямовуючи їх на правильний шлях до надійного майбутнього.

Секретар міськради Олександр Шамота переконаний – такі ініціативи потребують усебічної підтримки для майбутнього розвитку міста.

- По-перше, це превенція розвитку злочинності. Не давши цим дітям потрапити під поганий вплив, ми маємо шанс зберегти їхнє майбутнє та зменшити статистику правопорушень у місті. На їхню долю вже випало чимало випробувань, тож, я вважаю, якщо ми зможемо їм допомогти пройти цей період і в майбутньому знайти роботу, створити сім’ю – ми мусимо це робити, - зазначив Шамота.

Публікацію підготовлено за матеріалами прес-служби міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #допомога #сироти
Оголошення
live comments feed...