• Головна
  • Ресторанно – готельний комплекс « Глухомань» започаткував благодійний проект «Добрі справи»
Новини компаній
17:30, 4 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Ресторанно – готельний комплекс « Глухомань» започаткував благодійний проект «Добрі справи»

Новини компаній
Ресторанно – готельний комплекс « Глухомань» започаткував благодійний проект «Добрі справи»

РГК « Глухомань»  заклад відомий не тільки у Полтаві, а й далеко за її межами завдяки європейському сервісу, затишку та смачній кухні. Тут радо приймають гостей з усіх куточків світу. У «Глухомані» організовують цікаве та змістовне дозвілля і дорослим і дітям. Будь – які урочистості, банкети весілля чи ювілеї вам влаштують на найвищому рівні.

Ресторанно – готельний комплекс « Глухомань» започаткував благодійний проект «Добрі справи», фото-1

А нещодавно у «Глухомані» започаткували проект «Добрі справи». Його мета – охопити турботою малозабезпечені та пільгові верстви населення.

Ресторанно – готельний комплекс « Глухомань» започаткував благодійний проект «Добрі справи», фото-2

30 серпня 2019 в рамках соціального проекту «Добрі справи» у РГК «Глухомань» відбулося безкоштовне свято для дітей сел Нижні Млини, Гора, Шмиглі. Діти брали участь в мильному шоу, квесті, займалися пошуками казкових героїв, каталися на поні та паровозику. Отримали в подарунок смаколики та грамоти. На цьому проект не завершується!

Ресторанно – готельний комплекс « Глухомань» започаткував благодійний проект «Добрі справи», фото-3

– У рамках проекту « Добрі справи» родини , котрі проживають на території Щербанівської сільської ради у с. Нижні млини, с.Гора та с. Шмиглі матимуть право на знижку у « Аквапарку - Глухомань». Для цього потрібно пред’явити паспорт з пропискою, зареєструватися у дирекції. Знижка діятиме на 2019-2020 рік.

Ресторанно – готельний комплекс « Глухомань» започаткував благодійний проект «Добрі справи», фото-6

– Малозабезпечені сім’ї та сім’ї учасників АТО, які зареєстровані на території Щербанівської сільської ради, а саме: с. Нижні Млини, с. Гора, с. Шмиглі, після реєстрації в дирекції «Аквапарку Глухомань», мають право на щотижневе разове безкоштовне відвідування «Аквапарку Глухомань» ( крім суботи та неділі). Перелік цих родин повинні затвердити на громадських слуханнях. Після цього їх необхідно надати помічнику керівника проекту «Добрі справи».

– Також на розгляд громади пропонується надавати пропозиції, щодо організації заходів (проведення конкурсу на базі РГК «Глухомань» «Голос діти» з мешканцями 3х сіл, квестів, змагань, активних ігор, лазертагу, футболу. Ми відкриті до співпраці та можемо допомогти та організувати святкування Дня села або інших свят, які Ви запропонуєте!

Ресторанно – готельний комплекс « Глухомань» започаткував благодійний проект «Добрі справи», фото-9

– Пропозиції надавати помічникам проектів за телефоном :

– 0(95)948-73-56 Анна

– 0(66)693-33-29 Каріна

Дирекція РГК «Глухомань»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Глухомань #благодійність #Добрі справи
Оголошення
live comments feed...