• Головна
  • Полтавцям повідомили, коли запрацює котельня по вулиці Ціолковського
16:00, 3 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Полтавцям повідомили, коли запрацює котельня по вулиці Ціолковського

Полтавцям повідомили, коли запрацює котельня по вулиці Ціолковського

Учора, о 18:15 через аварію на газогоні високого тиску робота котельні підприємства за адресою: вул. Ціолковського, 36 була призупинена. У зв'язку з цим послуга з централізованого постачання гарячої води мешканцям мікрорайонів Алмазний, Сади-1, Сади-2 та Огнівка тимчасово не надається.

Для забезпечення споживачів гарячою водою на час ліквідації аварії представники ПАТ «Полтавагаз» разом з фахівцями ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» шукають можливість тимчасового переключення котельні на інші джерела постачання природного газу. Про це сказано на офіційній сторінці « Полтаватеплоенерго».

Якщо протягом доби не вдасться відновити газопостачання котельні підприємства по вул. Ціолковського, 36, зранку 4 вересня буде задіяно резервну котельню підприємства по вул. Героїв Сталінграду, 12. Це дасть змогу забезпечити послугою з централізованого постачання гарячої води мешканців мікрорайонів Сади-1, Сади-2, Огнівка та мешканців житлових будинків кварталу, обмеженого вулицями 23 Вересня, Івана Мазепи, Великотирнівською та Героїв Сталінграду.

Про відновлення роботи котельні в штатному режимі буде повідомлено додатково.

Раніше У Полтаві перевірять стан маршруток та якість перевезень

#котельня #комунальники #вода
Оголошення
live comments feed...