• Головна
  • Медичні аналізи – початковий етап лікування
Реклама
15:50, 28 серпня 2019 р.

Медичні аналізи – початковий етап лікування

Реклама
ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÐедиÑÐ½Ñ Ð°Ð½Ð°Ð»Ñзи â поÑаÑковий еÑап лÑкÑваннÑ

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÐедиÑÐ½Ñ Ð°Ð½Ð°Ð»Ñзи â поÑаÑковий еÑап лÑкÑваннÑ

Зазвичай людина йде на прийом до лікаря при нездужанні і перших ознаках прояву захворювання. Неможливо поставити діагноз на підставі первинного огляду, тому лікар виписує направлення на здачу певних аналізів (сечі, крові, калу тощо). Серед приватних лабораторій виділяється Сінево, відгуки пацієнтів свідчать про якісне обслуговування, професіоналізм та турботу персоналу.

Щоб виявити наявність в організмі прихованого захворювання і підтримувати нормальний стан здоров'я, необхідно проходити основні аналізи приблизно раз на рік. Однак багато людей нехтують таким простим правилом і звертаються до фахівця, коли захворювання починає проявляти себе «у всій красі». Лабораторні дослідження дозволяють своєчасно поставити правильний діагноз і почати ефективне лікування.

Навіть якщо людина не відчуває ніякого дискомфорту або нездужання, потрібно періодично здавати аналізи для того, щоб запобігти в майбутньому дороге лікування. Лабораторні дослідження у Сінево дають максимально точні результати, що дозволяє вивчити стан організму на клітинному і молекулярному рівні.

Коли потрібно здавати аналізи

Якщо питання про те, навіщо здавати аналізи, цілком очевидне, то багатьох цікавить, як часто це необхідно робити. Фахівці рекомендують проходити медичні обстеження як мінімум раз на рік.

Якщо людина відчуває дискомфорт, слабкість і інші нездужання, не варто відкладати візит до лікаря і чекати цілий рік або півтора. Необхідно звернутися до фахівця вже найближчим часом і отримати перелік необхідних досліджень. У разі хронічного захворювання періодичність здачі аналізів обговорюється з лікуючим лікарем. Можливо, деякі аналізи доведеться здавати раз на півроку або частіше.

Чи існує універсальний метод визначення захворювання?

Кожен призначений лікарем аналіз проводиться для отримання специфічної інформації і має певні переваги і недоліки перед іншими методами дослідження. Так, рентгенологічне або ультразвукове дослідження дозволяє оцінити стан внутрішніх органів, при цьому інформація про функціональне порушення залишається недоступною.

Аналіз крові на біохімію дає результати, необхідні для вивчення функціонування печінки, нирок, жовчного міхура і інших органів, при цьому неможливо виявити наявність інфекції в організмі. Для визначення інфекційного захворювання необхідно провести інше дослідження - серологічний аналіз крові.

Для того щоб вивчити стан мікрофлори, і поставити діагноз «дисбактеріоз», необхідно здати кал для проведення відповідного аналізу. Тому для визначення різних захворювань необхідно проходити різні види аналізів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...