• Головна
  • Сьогодні – День підприємця. Вітання усім, хто робить бізнес у цій країні!
08:00, 1 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Сьогодні – День підприємця. Вітання усім, хто робить бізнес у цій країні!

Сьогодні – День підприємця. Вітання усім, хто робить бізнес у цій країні!

Офіційно це свято в Україні запровадили у 1998-му році, коли тодішній президент Леонід Кучма підписав відповідний Указ. Тоді у поясненні до встановлення свята написали, що День підприємця покликаний показати важливу роль цього сектора економіки в умовах розвитку нового економічного устрою та формуванні громадянського суспільства та демократії в Україні.

Підприємці, представники приватного бізнесу, впродовж останніх – надзвичайно складних для крани – років продемонстрували, що є справжнім хребтом держави. Більшість представників бізнесу із перших днів російсько-української війни активно підтримали нашу армію. І завдяки грошам багатьох і багатьох підприємців на Сході з’являлися реанімобілі, нові бронежилети, снайперські приціли, тепловізори та ще безліч усього. Допомагаючи армії, підприємці не забували про свою основну роботу. І щороку завдяки своїй невтомній праці наповнювали бюджет країни.

Підприємці – це надзвичайно талановиті, сильні, енергійні та успішні люди. Це завдяки їх невтомній фантазії та невичерпним ідеям ми завжди маємо широкий вибір – куди сходити на сімейну вечерю, де купити якісний одяг чи взуття, у якій кав’ярні випити найсмачнішу каву. Саме підприємці створюють нові й нові робочі місця та допомагають реалізовувати проекти на місцях – у своєму мікрорайоні, на своїй вулиці.

Підприємці справді важливі. Від їх успішності, розвитку бізнесу, вдалих операцій залежать завтрашній день і добробут і нашого міста, і нашої великої країни в цілому. Тому цього дня ми щиро бажаємо усім підприємцям – досягти тих вершин, про які вони зараз мріють; заробляти стільки, щоб вистачало і завжди були кошти на розвиток; отримувати від своєї власної справи не лише прибуток, користь, але й моральне задоволення та вдячність від покупців чи клієнтів. І головне побажання - завжди майте час не лише добре попрацювати, але й гарно відпочити! Сьогодні, до речі, саме такий час!

#День підприємця #свято #вітання #бізнес
Оголошення
live comments feed...