• Головна
  • У навчальних закладах міста ремонтні роботи на завершальному етапі
14:30, 31 серпня 2019 р.
Надійне джерело

У навчальних закладах міста ремонтні роботи на завершальному етапі

У навчальних закладах міста ремонтні роботи на завершальному етапі

Уже наступного понеділка школярі розпочнуть 2019-2020 навчальний рік. Протягом усього літа в закладах освіти міста готувалися, щоби прийняти дітей у відремонтованих та комфортних приміщеннях, забезпечивши цим належні умови для навчання. Сьогодні, 30 серпня, представники міської влади перевірили виконання найважливіших робіт.

30 серпня відбувся робочий об’їзд закладів освіти у якому взяли участь перший заступник міського голови Ігор Федій, заступник міського голови з гуманітарних питань Світлана Нестуля, депутат міської ради Олег Бєлоножко, представники причетних управлінь виконкому та підрядних організацій.

У навчальних закладах міста ремонтні роботи на завершальному етапі, фото-1

Під час об’їзду освітніх закладів оглянули якість виконаних робіт, а також перевірили графіки ремонтів, які нині в полтавських школах ще продовжуються.

– За час літніх канікул виконаний просто колосальний об’єм роботи. У деяких закладах ремонтні роботи ще продовжуються. Проте, це такі роботи, які не вплинуть на учбовий процес і в найкоротші терміни вони будуть завершені, – розповів депутат міської ради Олег Бєлоножко. – Окремо цікавимося забезпеченням шкіл пожежною сигналізацією, адже це – безпека наших дітей. Тож, будемо над цим працювати.

У навчальних закладах міста ремонтні роботи на завершальному етапі, фото-5

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів (гуманітарні питання) Світлана Нестуля наголошує:

– На моє глибоке особисте переконання, визначати пріоритети та вирішувати найнагальніші питання завжди потрібно спільно з колективами шкіл. Я впевнена, що ніхто краще за них не знає поточних проблем. У результаті матимемо нормальні умови, в яких не соромно навчати дітей. Цьогоріч на ремонтні роботи у закладах освіти з міського бюджету було спрямовано 121 мільйон гривень. З них – 66 мільйонів через управління капітального будівництва, решта – через управління освіти. Зазначені кошти виділені на капітальні ремонти із заміною віконних блоків, дверей, ремонти дахів. Виконані роботи з оновлення фасадів, ремонти спортивних залів, капітальні ремонти підлог тощо.

У навчальних закладах міста ремонтні роботи на завершальному етапі, фото-6

За матеріалом прес-служби Полтавської міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #ремонт #школи #об'їзд #міська рада
Оголошення
live comments feed...