• Головна
  • На Полтавщині видали понад 9 тисяч "пакунків малюка"
15:29, 30 серпня 2019 р.
Надійне джерело

На Полтавщині видали понад 9 тисяч "пакунків малюка"

На Полтавщині видали понад 9 тисяч "пакунків малюка"

У рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Забезпечення соціального захисту та відповідального батьківства в Україні» згідно з Меморандумом про взаєморозуміння між Урядом України та ООН із обслуговування проектів (ЮНОПС) і Дитячим фондом ООН у сфері соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства майже рік в області успішно реалізують пілотний проект із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», у порядку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 20.06.2018 року № 512.

Департамент соцзахисту населення облдержадміністрації забезпечив  планування обсягів допомоги, своєчасне фінансування, розподіл пакунків між пологовими будинками, співпрацю з ЮНОПС та пологовими будинками з питань доставки пакунків, а також постійний моніторинг. Завдяки зазначеним заходам усі 15 пологових будинків/відділень Полтавщини забезпечені достатньою кількістю «пакунків малюка» (місячний запас).

Із початку дії проекту в області видано 9 016 пакунків, зокрема,  в 2019 році – 5810 (пологовими будинками – 5 774, управліннями соціального захисту населення – 36).

Видачу «пакунків малюка» забезпечено в пологових будинках/відділеннях області, а жінки, які приїхали на Полтавщину з інших регіонів, народили вдома або в яких були екстрені пологи в місцевих лікарнях, забезпечуються пакунками через управління соціального захисту населення за фактичним місцем проживання/перебування новонародженої дитини. Для отримання пакунка  необхідно не пізніше, ніж через 30 календарних днів з дня народження дитини, подати до управління соціального захисту населення заяву, копію свідоцтва про народження дитини та довідку з пологового будинку про те, що пакунок жінка не отримала.

Раніше ми розповідали В області новонародженим вручили 4 тисячі пакунків маляти

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пакунок #дитина #малюк
Оголошення
live comments feed...