• Головна
  • Чим відрізняються пілінг та чистка обличчя?
Новини компаній
10:44, 29 серпня 2019 р.

Чим відрізняються пілінг та чистка обличчя?

Новини компаній

Майже кожна дівчина відвідує косметолога та піклується про шкіру. Для того, щоб мати ідеальне обличчя не завжди вистачає домашнього догляду. Кваліфікований косметолог підбирає якісні процедури, щоб прибрати недоліки шкіри. Наразі найбільш популярними вважаються чистки та пілінги обличчя. Багато людей плутають ці абсолютно різні послуги. Перед тим, як зробити одну з них варто дізнатися більше інформації.

Що таке пілінг обличчя?

Пілінг – спеціальна косметологічна процедура, яка прибирає ороговілий шар шкіри за допомогою кислот. Лікар застосовує мигдальний чи гліколевий розчин. Загалом ця процедура:

  • очищує пори;

  • знімає лущення;

  • доглядає за шкірою.      

Варто розуміти, що пілінги краще робити взимку чи восени. Це пов‘язано з тим, що в літній період шкіра страждає від палючого сонця. Якщо зробити карбоновий пілінг влітку можна отримати опік або пігментацію, що виглядає не дуже привабливо.

Що таке чистка обличчя?

Чистка обличчя – механічна процедура очищення шкіри обличчя. Для цього використовують різноманітні косметологічні прилади. Найбільш популярна серед жінок ультразвукова чистка. Вона не сильно травмує шкіру і гарно очищає пори. Основним недоліком процедури є почервоніння після неї. Шляхом механічного впливу обличчя подразнюється. Можливо також лущення шкіри декілька днів. За 2-3 дні всі наслідки зникають. Пілінги проходять більш спокійно і не мають таких наслідків. Однак варто розуміти, що вони сильно впливають на стан шкіри і мають накопичувальний ефект, тому треба пройти цикл таких процедур.

Що краще зробити в першу чергу і де знайти майстра?

Для того, щоб визначити, яку процедуру зробити вперше краще звернутися до спеціаліста. Косметолог оцінить стан шкіри і порадить необхідний догляд. Якщо шкіра більш-менш нормальна, без великих недоліків достатньо буде звичайного механічного очищення за допомогою ложки Уно. Для подразненої та проблемної шкіри пілінги необхідні. Особливо це стосується людей с проблемами акне на обличчі. 

Наразі, основний пошук майстрів проходить в інтернеті. Щоб знайти кваліфікованого майстра зверніться до сервісу Elmy. Якщо треба знайти спеціаліста в Харкові використовуйте відповідну локацію.  

Перед записом прочитайте відгуки клієнтів і подивіться фото робіт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...