![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
16:50, 26 серпня 2019 р.
Надійне джерело
Таланти із Полтавщини виступили для української діаспори у Польщі
![Таланти із Полтавщини виступили для української діаспори у Польщі Таланти із Полтавщини виступили для української діаспори у Польщі](/dist-assets/images/cap.jpg)
До польського Вроцлава вирушила делегація із Полтавської області. В рамках поїздки, присвяченої Дню Незалежності України, творчі колективи із Полтавщини виступлять до української діаспори. Про це повідомляють у прес-службі Полтавської ОДА.
У складі делегації до Польщі вирушили народний аматорський квінтет «Булава» (Великобагачанська ОТГ), учні та вчителі «Колегіуму мистецтв у Опішні», етнічний гурт «Стрибожі внуці», артисти обласної філармонії, балетна група Полтавського академічного обласного музично-драматичного театру імені Миколи Гоголя та майстри народного мистецтва.
Свій виступ у Вроцлаві полтавці почали «Молитвою за Україну». Потім народні умільці провели різноманітні майстер-класи, у тому числі – із виготовлення глечиків.
Нагадаємо, в середині вересня усіх полтавців чекають на незвичайному фестивалі "Опішня-сливаФЕСТ".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
20:14, 18 липня
18:14, 13 липня
2
10:00, 25 липня
4
10:33, 19 липня
live comments feed...