• Головна
  • У містечко на Полтавщині приїдуть волонтери з Польщі, Туреччини та Італії, щоб приєднатися до проекту «Будуємо Україну Разом»
15:50, 26 серпня 2019 р.
Надійне джерело

У містечко на Полтавщині приїдуть волонтери з Польщі, Туреччини та Італії, щоб приєднатися до проекту «Будуємо Україну Разом»

У містечко на Полтавщині приїдуть волонтери з Польщі, Туреччини та Італії, щоб приєднатися до проекту «Будуємо Україну Разом»

З 1 по 15 вересня у Нових Санжарах відбуватиметься волонтерський табір “Будуємо Україну Разом”, в якому візьмуть участь волонтери з усієї України і світу (зокрема з Польщі, Туреччини та Італії). Під час табору БУР проведуть ремонт помешкань чотирьох сімей, що цього потребують. Також, волонтери розпочнуть капітальний ремонт у просторі ідей, змін та ініціатив "Друкарня" - новоствореному молодіжному центрі на території колишньої друкарні. Додатково намалюють мурал на одному з будинків селища Нові Санжари.

Будуємо Україну Разом (БУР) - це волонтерський табір, який через спільну працю об’єднує активну молодь, виховує в ній соціальну відповідальність та розвиває локальні громади у різних куточках України. Діяльність проекту почалася з м. Краматорськ, де в 2014 ми відновили 25 квартир, що були зруйновані під час обстрілів. З того часу, ми провели 42 табори, в яких взяло участь 2072 волонтери. Разом з ними БУР допоміг відремонтувати домівки 170-м сім’ям та створив 12 молодіжних платформ по всій Україні.

У Нових Санжарах допомогою в організації табору займається Новосанжарська селищна рада, районна державна адміністрація, дитячий заклад оздоровлення та відпочинку “Джерело”, волонтерська організація “Полтавский батальйон небайдужих”, заклади харчування “Водограй” та “Гостинний двір”.

Основним фокусом роботи у волонтерському таборі є допомога соціально незахищеним сім'ям з облаштування їхніх помешкань. У Нових Санжарах ми допомагатимемо чотирьом сім'ям.

Перша родина - неповна. Мати, Альбіна Савицька, виховує чотирьох дітей. У рамках табору у їх помешканні планують перекрити дах, встановити ванну і прокласти каналізацію.

Друга сім’я - багатодітна. У Ніни та Євгена Токарів - шестеро дітей. Батько - учасник АТО. Для них волонтери замінять стелю у ванній кімнаті та оновлять стіни у дитячій кіманті.

Ще одна родина - Вікторія  Скубій та дитина з інвалідністю. Табір планує замінити вхідні двері до їхнього будинку та капітально відремонтувати ванну кімнату: від заміни каналізаційної труби до закладання вікна.

Четверта родина - Анна та Олег Коваленки. У них троє дітей, двоє з них - близнючки. Для них БУР утеплюватиме фасад будинку і закладатиме два вікна.

Крім допомоги сім'ям, ми також розпочнемо ремонт приміщення старої друкарні по вул. Каштанова, 21, яке плануємо переобладнати в сучасний молодіжний центр. Молоді активісти вже працюють над створенням простору: у них є назва - простір ідей, змін, ініціатив "Друкарня", вони вже готують приміщення до ремонту, проводять тренінги та систематично збираються разом для обговорення подальших планів та ідей. Волонтери табору будуть робити ремонт приміщення, в яких буде лекторій та коворкінг для молодих новосанжарців. Завдяки кооперації влади, молоді та громади міста, новоутворена команда створюватиме ідеальну атмосферу для дозвілля та саморозвитку.

БУР допомагає сім’ям військових та переселенців, багатодітним сім’ям та родинам з дітьми з інвалідністю. Окрім цього, важливим напрямком роботи БУР є розвиток локальних громад - через створення громадських просторів та молодіжних хабів, спільною працею волонтерів БУРу та громади, спільними вечорами за кіно чи лекцією, спільними співами навколо ватри і міцними обіймами на прощання.

“БУР намагається пояснити людям, що Україна — це не президент, не парламент, ані місцева влада. Це ми з вами. І саме від нас залежить, якою буде Україна через декілька років,” - Юрко Дідула, керівник волонтерського проекту “Будуємо Україну Разом”

Прес-служба проекту БУР

#Полтавщина #БУР #волонтери #допомога #ремонт
Оголошення
live comments feed...