• Головна
  • У Полтаві відбувся забіг у вишиванках (ФОТО, ВІДЕО)
14:32, 24 серпня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві відбувся забіг у вишиванках (ФОТО, ВІДЕО)

У Полтаві відбувся  забіг у вишиванках (ФОТО, ВІДЕО)

У забігу взяли участь учасники кількох клубів Полтави, а також спортсмени з області. Захід  проходить вперше , але люди  на нього відгукнулися дуже активно. Задовго до початку у парку " Перемога" яскраво  і весело.

Шевченко Альона працює на Автоагрегатному заводі. Вона учасник  New Run клубу, у спорті  близько трьох років. Це не перший її забіг, сподівається отримати зарад позитиву.

Ольга Блавацька тренується тричі на тиждень: " Можна вихідні провести біля дивану, а можна активно. З рідними і близькими, долучитися до чогось світлого і веселого"

Наталія учасниця Running club Poltava : " Бігаю вже три роки, бігати подобається, прийшла сьогодні відзначити День Незалежності пробіжкою у вишиванці. До речі, ця вишиванка вишита моєю бабусею. Працюю у соціальній сфері, у територіальному центрі , завідувач відділення соціальної допомоги вдома. Моє життя змінилося повністю, відколи почала бігати. По - перше змінилося тіло, життя загало новими фарбами"

Марина Мельничук, учасниця Running club Poltava добре знайома нашим читачам. Нещодавно ми розповідали про її  шалене весілля у стилі легкої атлетики. Сьогодні вона допомагала організовувати забіг:

" - Забіг у вишиванках є у багатьох містах, і ця традиція шириться Україною. Сьогодні - вперше у Полтаві. Будь - яке свято ми відзначаємо бігом, тому чому б не зустріти так День Незалежності? Тим  більше, така локація, як Парк " Перемога" потребує, аби до неї привертали увагу. Підтримуємо  добрі зміни у парку, хочемо, аби він став улюбленим місцем відпочинку полтавців. У нас зареєструвалися близько ста п'ятдесяти учасників. Все організували дуже швидко, хочемо показати, що біг - доступний для всих!"

У забігу вперше взяв участь  наш журналіст Володимир Паршевлюк. Володимир захоплюється футболом, але вирішив спробувати сили і у легкій атлетиці.

Почали забіг з розминки

Потім вишикувалися на старті

І дружно побігли

У забігу переміг вчитель біології з села Вищий Булатець Лубенського району, кандидат в майстри спорту з легкої атлетики  Олександр Маслак

#спорт #марафон #організація
Оголошення
live comments feed...