• Головна
  • Ремонт Кадетського корпусу у Полтаві обійдеться у 300 мільйонів та триватиме до 2022-го року (ФОТО)
10:45, 22 серпня 2019 р.
Надійне джерело

Ремонт Кадетського корпусу у Полтаві обійдеться у 300 мільйонів та триватиме до 2022-го року (ФОТО)

Ремонт Кадетського корпусу у Полтаві обійдеться у 300 мільйонів та триватиме до 2022-го року (ФОТО)

22-го серпня до Полтави приїздить голова Державної Судової адміністрації України Зеновій Холоднюк. Біля центрального входу до Полтавського кадетського корпусу зустрічається із керівниками міської та обласної ради, депутатами, громадськими активістами та журналістами. Усі разом заходять на територію Кадетського. Там голова громадської організації «SavePoltava» Віктор Трофименко організовує для всіх міні-екскурсію будівлею. Дорогою розповідає Зеновію Холоднюку про історію будівлі, яка пережила дві війни, кілька реконструкцій, а зараз вже кілька десятків років повільно руйнується.

Зеновій Холоднюк навіть після усього побаченого всередині Кадетського корпусу лишився переповненим оптимізмом. І запевнив, що історичну будівлю у центрі Полтави обов’язково відновлять. Щоправда, одразу ж зазначив, що реконструкція, скоріш за все, обійдеться у більшу суму – прозвучала цифра у 300 мільйонів гривень. Також Холоднюк назвав і більш реальний термін закінчення робіт із реконструкції – кінець 2022-го року.

-Сьогодні я заберу акт прийому-передачу у міській раді. Потім сюди виїдуть спочатку експертна група, потім група проектантів. І ми маємо вийти на те, щоб у другому кварталі 2020-го вже почати роботи. Одразу хочу наголосити, що нас не цікавить ремонт лише якоїсь частини приміщення – нас цікавить увесь комплекс та повне відновлення історичної будівлі! – наголосив Зеновій Холоднюк.

Аби полтавці не сумнівалися у можливостях ДСА та серйозності їх заяв, Холоднюк навів приклад Одеси, у якій за 150 мільйонів гривень за чотири роки відремонтували корпуси колишнього військового містечка, у які вже незабаром переїде Одеський апеляційний суд.

Нагадаємо, наприкінці липня Кабінет міністрів України погодив передачу будівлі Кадетського до Державної Судової адміністрації України. Після реконструкції будівля стане Палацом правосуддя – до неї перенесуть усі полтавські суди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Кадетський #реконструкція #ДСА #передача #міська рада
Оголошення
live comments feed...