Полтавські номінанти на премію Людина року-2019

Премія "Людина року" – це серйозна спроба відзначити досягнення осіб і компаній в неофіційній обстановці. Урочиста церемонія нагородження відбудеться 7 вересня. У цей день червоною доріжкою пройдуться найуспішніші люди в сфері бізнесу, виробництва, спорту, краси, медицини тощо.

Переможців премії обиратимуть в таких номінаціях:

 • Людина року у медицині;
 • Бізнес-леді року;
 • Бізнесмен року;
 • Виробник року;
 • Спортсмен року;
 • Талант та визнання;
 • Стиліст року;
 • Проект року;
 • Дизайнер року;
 • Соціальний проект року;
 • Людина року у дитячій індустрії.

Зараз проходить голосування на сайті 0532. ua. Підтримайте свого фаворита у кожній із номінацій нижче. Голосувати можна за кожного претендента.

Також за номінантів голосуватиме незалежне експертне журі, після чого будуть визначені "Люди року". На Церемонії нагородження будуть відкриті конверти з іменами переможців і вручені дипломи та статуетки кращим з кращих.

НОМІНАЦІЯ "ЛЮДИНА РОКУ У МЕДИЦИНІ"

Черевко Федір, лікар-стоматолог

33 роки. Лікар - стоматолог, викладач «УМСА». Маю 7 патентів на корисну модель і більше 20-ти наукових робіт. Публікації в журналах України, Канади і Росії. Переможець всеукраїнського конкурсу у номінації «Бюгельне протезування». Народився і жив до 2003 року на західній Україні. З 2003 року і до нинішнього часу я полтавчанин!

Основним досягненням вважаю те, що за короткий термін заслужив довіру від своїх пацієнтів. Основний напрямок в роботі естетична стоматологія( художня реставрація, вініри, естетичне протезування). За гарною посмішкою прилітають з усього Світу! Головна задача  зробити жителів Полтави усміхненими.

Про учасника

Голосувати

Д’яконова Тетяна Вікторівна, головний лікар Офтальмологічного центру «Іріс»

51 рік. Лікар – офтальмолог вищої кваліфікаційної категорії, офтальмохірург, лазерний хірург, дитячий офтальмолог, головний лікар Офтальмологічного центру «Іріс». Дійсний член Європейської асоціації катарактальних та рефракційних хірургів, Української асоціації офтальмохірургів. З2 наукові публікації та доповіді на українських та міжнародних офтальмологічних конференціях. Автор унікальної запатентованої технології хірургічного лікування катаракти та глаукоми. Одною з перших в Україні впровадила технологію малоінвазивної мікрохірургії, факоємульсіфікацію катаракти. Виховала плеяду учнів.

До 2014 року навчалась і працювала у Луганську, керувала луганським офтальмологічним центром, була головним офтальмологом департаменту охорони здоров’я. З початком війни переїхала в Полтаву, заснувала і очолила Офтальмологічний центр «Іріс». Життєве кредо: « Ніколи не зупинятись, вчитись і навчати інших. Діяти в інтересах хворого. Світ прекрасний і його треба бачити".

Про учасницю

Голосувати

Литвиненко Наталія Володимирівна, лікар-невролог вищої категорії, засновниця Lytvynenko Clinic

1957 р.н. – лікар-невролог вищої категорії, доктор медичних наук, професор, завідувачка кафедри нервових хвороб з нейрохірургією та медичною генетикою УМСА, новатор у сфері неврологічної реабілітації на Полтавщині. Представник відомої в Полтаві лікарської династії Литвиненко, лікар із відмінною професійною репутацією та приклад чуйного, порядного й відповідального ставлення до кожного пацієнта. Очільник фундаментальної науково-практичної школи неврології з великою кількістю учнів, голова Товариства неврологів Полтавщини, організатор багатьох медичних конференцій, член редакційної колегії низки неврологічних журналів, автор більше 300 наукових праць і посібників. Лікар із практичним досвідом більше 39 років.

У 2017 році Наталією Литвиненко засновано приватний медичний центр "Lytvynenko Clinic", на базі якого створено перший у Полтавській області "Центр неврології та реабілітації", де згуртовані провідні фахівці й новітні методики. Цим Наталія Володимирівна втілила свою головну професійну мрію – повертати до повноцінного життя пацієнтів після перенесеного інсульту, щоб кожен зміг отримати лікування міжнародного рівня, не покидаючи рідного міста.

Про учасницю

Голосувати

Вовк Орест Ярославович, головний лікар КП «Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер Полтавськоі обласноі ради»

45 років. У 1997 році закінчив Українську медичну стоматологічну академію за спеціальністю лікувальна справа. З 1999-2003 р.  лікар хірург - онколог КП «Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер Полтавськоі обласноі ради». З 2013 р. по теперішній час Головний лікар КП «Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер Полтавської обласної ради». В 2019 р. пройшов навчання у Львівській бізнес-школі, сертифікат « Leaders for Health”. З 2019 р.  навчається у Харківському регіональному інституті державного управлінна Національноі академіі державного управління при Президентові України.

Активно працює над проектом створення центру променевої діагностики та лікування. Значну увагу в роботі приділяє введенню в практику сучасних інноваційних методик хірургічного лікування онкологічних хворих. У професійній діяльності вважає використання, реалізацію та удосконалення професійного досвіду, знань та навичок для успішного позитивного результату в лікуванні пацієнтів. Роби те, до чого народжений, будь справедливий і миролюбний, і досить з тебе! (Г. СКОВОРОДА).

Голосувати

Пелипенко Олександр Васильович, лікар травматолог-ортопед вищої кваліфікаційної категорії, к. мед. н., доцент

52 роки. У 1993 році закінчив Полтавський медичний стоматологічний інститут з відзнакою, та продовжив сімейну династію лікарів. З 1996 року  кандидат медичних наук. З 2007 року доцент, з 2004 року завідувач курсом травматології та ортопедії, з 2017 року  завідувач кафедри дитячої хірургії з травматологією та ортопедією «УМСА».

У теперішній час працює над докторською дисертацією. Наукове направлення – сучасні методики функціонального лікування захворювань та пошкоджень опорно-рухового апарату у віковому аспекті. Автор понад 200 друкованих робіт, 16 навчальних посібників, 7 методичних розробок, 5 раціоналізаторських пропозицій. Постійний учасник наукових регіональних і міжнародних форумів. Виховав і випустив із Alma Mater багатьох успішних лікарів ортопедів-травматологів. Лікар травматолог-ортопед вищої кваліфікаційної категорії.

З 2009 року  Голова Полтавської філії Украінської асоціації ортопедів-травматологів. Діючий член Правління Украінської асоціації ортопедів-травматологів, Асоціації артроскопії спортивної травми та хірургії коліна. Бере активну участь у суспільному житті Полтавщини та вихованні молоді академії. У минулому Віце - Президент Полтавської ліги КВН, дворазовий призер Вищої ліги КВН України. Автор власних пісень, які виконуються співаками та музичними колективами Полтавщини.

Кредо: знань та вмінь багато не буває. Не спробуєш не зможеш.

Про учасника 

Голосувати

НОМІНАЦІЯ "БІЗНЕС-ЛЕДІ РОКУ"

Трунова Ліана, власник агентства нерухомості РіелтСервіс

Ріелтор, блогер. У 2010 році разом з чоловіком відкрили наш сімейний бізнес агентство нерухомості РіелтСервіс. Відкривали бізнес з нуля, вдвох. Пройшли разом різні етапи, але кожен з них робив нас тільки кращими. Зараз це улюблена справа і наш колектив це справжня бізнес родина.

У нас два філіали з професійними ріелторами, якими ми пишаємося, бо кожного навчили всьому так само з нуля і в найближчому майбутньому плануємо відкриття третього філіалу. Досвід здобутий роками і успіхи наших ріелторів надихнули нас створити власну школу для продавців нерухомості, що успішно випускає крутих фахівців. Наша міцна репутація, як надійного агентства нерухомості в місті, заснована на особистих рекомендаціях від наших задоволених клієнтів, і я переконана, що наша щирість і відкритість в стосунках з клієнтами теж відіграє важливу роль в наших успіхах.

Упевнена в тому, що тільки постійний розвиток і вдосконалення себе в різних сферах життя гарантує успіх і високу якість життя. Тому неодноразово підвищувала свою кваліфікацію на різних тренінгах і навчальних проектах і завжди надихаю на це своїх ріелторів. Наша професія дуже відповідальна і важлива, адже ми працюємо не тільки з нерухомістю, а й з життям людей.

Про учасницю

Голосувати

Іщейкіна Юлія Олексіївна, власник готельно-ресторанного комплексу "Галерея", благодійниця

Доктор медичних наук, професор, засновник ТОВ "Галерея", співзасновник Фонду захисту і підтримки талановитих дітей імені Анатолія Кукоби, член Ротарі-клубу (міжнародної благодійної організації). Бізнес-леді і благодійниця Юлія будувала кар'єру в медицині, але декретна відпустка змінила плани молодого професора та завідувачки кафедри. Неочікувано, бо ніколи цього не планувала, почала успішний шлях у зовсім іншій сфері – готельно-ресторанному бізнесі.

За п'ять років роботи над комплексом "Галерея" вона створила 50 робочих місць, осучаснила номерний фонд готелю, збудувала 15 нових номерів за кращими сучасними стандартами та відкрила унікальний ресторан європейської кухні "Шато Галері". Паралельно з цим вона розвиває проект спеціалізованої дерматологічної допомоги і керує клінікою "Сучасна дерматологія і хірургія". Саме завдяки Юлії комплекс не лише став центром найцікавіших світських подій, а й соціально відповідальним закладом.

З її ініціативи відбулося більше 50 благодійних заходів, більшість з яких присвячена турботі про дітей з вадами здоров'я або дітей, які позбавлені батьківського піклування.

Про учасницю

Голосувати

Наталія Прийма, комерційний директор ТОВ “Агрофірма “Маяк”

Заснувала дочірню компанію агрофірми “Маяк” з мережею відомих на Полтавщині магазинів “Рідне Село”. Протягом десяти років споживачі купують якісну та натуральну продукцію. Її натхнення та творчий підхід до справи забезпечує постійний розвиток мережі та відповідність вимогам сучасності. У 2017 році ТМ “Рідне Село” отримало нагороду “Вибір споживача”. Успішно керує великим колективом персоналу.

Наталія Миколаївна опікується дітьми з багатодітних, малозабезпечених сімей та сімей, де батьки ухиляються від виконання своїх обов’язків. Регулярно проводить для діток цікаві заходи, поїздки, екскурсії під егідою заснованої нею громадської організації «Сила любові та добра». Цінує родинне тепло і затишок, разом з чоловіком виховують двох синів. Особлива увага приділяється соціальній сфері та благодійності. Підтримує розвиток культури, освіти та спорту в районі, виступає меценатом будівництва православного храму.

Про учасницю

Голосувати

НОМІНАЦІЯ "БІЗНЕСМЕН РОКУ"

Аватор Михайло, засновник телекомунікаційної компанії "Аватор"

За 7 років компанія досягла величезних розмірів:

 • покриття інтернетом понад 1000 населених пунктів в 5-ти областях України; 
 • більше 500 співробітників; 
 • десятки тисяч клієнтів.

Усе починалося з вкладення приблизно в 100 доларів. На сьогодні компанія надає безкоштовно інтернет в соціальній сфері: понад 700 шкіл, дитячих садків, бібліотек, амбулаторій, сільських рад та ін. Соціальних об'єктів. А це понад 1 млн. грн в рік!

Про учасника

Голосувати

Олег Хардін, засновник компанії «Прем’єр Сокс»

Зі студентських років почав займатися підприємницькою діяльністю. Від продажу шкарпеток в роздріб пройшов шлях гуртового продажу, дистрибуції, а у 2010 році заснував компанію «Прем’єр Сокс»(PremierSocks). Разом з надійною командою працівників компанії та самовідданою працею її керівника Перепеляка Віталія, ми створили підприємство, яке є лідером національного ринку по випуску чоловічого та жіночого асортименту шкарпеток.

На сьогодні, створено понад 300 робочих місць в Полтаві та Мачухівській ОТГ. Площа виробництв: понад 6000 м2. Щорічний випуск продукції до 20 млн.пар. Продукція представлена в національних мережах. Компанія активно експортує в країни ЄС.

Навчаюся на курсі MBA Executive у Львівській школі керівників бізнесу. Громадська та політична діяльність. Брав активну участь у перших виборах депутатів Мачухівської ОТГ, в результаті чого здобув перемогу. Обраний Головою постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку. У 2019 році призначений віце-президентом ГО «Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу».

На території Мачухівської ОТГ, де розташоване підприємство, займаємося активною соціальною діяльністю: проводимо новорічні свята для дітей, встановлюємо ялинку, організовуємо поїздки мешканців в театр, на футбольні матчі, «Фельдман ЕкоПарк» і т.д.

Про учасника 

Голосувати

Венгровський Максим, співзасновник сімейного бізнесу ТОВ «Віват Провінція»

Венгровський Максим є співзасновником сімейного бізнесу та директором ТОВ «Віват Провінція» з 2008р. Підприємницькою діяльністю займається з 2003 р. За цей період, завдяки сімейній підтримці та співпраці, створив та продовжує успішно розвивати декілька напрямків у бізнесі, а саме:

першу в Полтаві приватну броварню, яка завоювала прихильність полтавчан та гостей міста, завдяки смаку та натуральному складу продукції;

ресторан «Віват Провінція», який двічі був учасником телепроектів «Пекельна кухня» та «На ножах», а в 2016 році увійшов в перелік ТОП 100 кращих ресторанів України.

перший в Полтаві контактний зоопарк «Бабусин дворик», що має важливе соціально-економічне значення для міста. В планах на майбутнє розширити його територію з 0,6 га до 7 га та значно збільшити колекцію тварин.

торгову мережу «Віват Провінція», яку полтавці полюбляють за чистоту, сервіс та якість товарів. За свою працю та внесок в розвиток міста неодноразово номінувався на премію «Кращий підприємець року».

Нагороджений відзнакою міського голови трьох ступенів №076 у 2016 році. Нагороджений великою кількістю відзнак Державної податкової інспекції за сумлінне виконання податкових обов`язків. Приймає активну участь у соціальному житті Полтавського краю. Нагороджений відзнакою президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» (указ від 17.02.2016 №54/2016). З 2004 року одружений, виховує сина 14 років та доньку 6 років.

Про учасника 

Голосувати

НОМІНАЦІЯ "ВИРОБНИК РОКУ"

Перепеляк Віталій, директор компанії Прем'єр Сокс

32 роки. У 2010 році закінчив Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна та здобув кваліфікацію магістра з прикладної економіки. З 2018 року навчаюсь по програмі модулів MBA Executive (Master of Business Administration). Член Всеукраїнської Асоціації Керівників Бізнесу. Депутат Полтавської районної ради. Директор компанії Прем'єр Сокс.

Компанія є найуспішнішим виробником шкарпеток України на протязі останнього 10-тиліття. Виробництво працює на новітньому обладнанні 2017-2018 років випуску. На сьогоднішній день створено понад 300 робочих місць.

Ми співпрацюємо з лідерами рітейлу зі світовим іменем, серед яких такі імена Jusk, Auchan, Metro, Eva, Watsons, Prostor, «АТБ», «Епіцентр». Наша продукція є в усіх країнах ЄС, де є магазини цих мереж, зокрема у Франції, Німеччині, Італії, Іспанії, Португалії, Польщі.

Основна місія компанії: робити людей щасливими, від працівників до кінцевого споживача нашої якісної продукції!

Про учасника

Голосувати

Дмитрієв Віталій, товариство з обмеженою відповідальністю «Системи модернізації складів»

Підприємство щорічно підтверджує високу планку якості, ставши за 13 років володарем звання «Найкраще підприємство року» у номінаціях: «Лідер галузі», «Лідер ЗЕД», «Краще підприємство України», «Вибір України», «Лідер року» (2010, 2012, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 років). У 2015 році отримано міжнародний сертифікат якості ISO 9001: 2008, у 2018  ISO 9001: 2015. Сертифікат відповідності TSU, що дійсний до 2020 року. Також є членом Польсько-Української Господарської Палати. Є володарем портфеля унікальних розробок і ексклюзивних рішень для більш ніж 100 підприємств України і Європи.

ТОВ «Системи модернізації складів»  українська компанія-виробник. Головна Місія компанії: сприяти підвищенню ефективності бізнесу наших клієнтів. Наша мета побудувати компанію міжнародного рівня, шляхом створення якісної продукції.

Комплексні рішення компанії «СМС»  це розробка, проектування, виробництво, монтаж і подальше технічне обслуговування транспортувальних і сортувальних ліній відповідно до побажань замовника. А саме – виробничі лінії по сортуванню вантажів, сортуванню ТПВ, переробці ягід, фруктів, овочів, горіхів тощо. У разі необхідності термінового ремонту обладнання, штабелерів та гідравлічної техніки – існує бригада оперативного реагування та сервісні служби по всій території України.

Переваги роботи з підприємством: багатофункціональне та конкурентоспроможне обладнання, безкоштовний розрахунок вартості проектів, конкретна програма дій та пропозицій в залежності від обраного замовником ринку та напрямку роботи.

Про учасника

Голосувати

Прийма Наталія, комерційний директор ТОВ “Агрофірма “Маяк"

В основу діяльності компанії покладено принцип замкнутого циклу виробництва, що включає власні сегменти на всіх етапах  від кормів для тварин і сировинної бази, виробництва натуральних, якісних продуктів харчування до мережі фірмових магазинів. Компанія контролює кожен етап виробництва  від поля до кінцевого споживача. Кількість працівників – 800.

Компанія має в обробітку 11 тисяч гектарів земель, має ферми, де утримуються 7000 голів великої рогатої худоби, 5000 свиней, 20 тисяч голів птиці і 1500 голів овець. Напрямки в рослинництві – вирощування зернових, технічних, кормових круп'яних культур та овочів. Напрямки в тваринництві  виробництво молока, м'яса ВРХ, свиней та птиці, яєць, меду. Виробництво молока Екстра ґатунку на трьох молочних фермах.

Компанія має Статус спеціальної сировинної зони з виробництва молока, сировини, що придатна для виробництва продуктів дитячого дієтичного харчування. Напрямки виробництва натуральних продуктів харчування  м'ясокомбінат, цех з виробництва борошна, хлібопекарня, цех виробництва круп, цех з переробки олійних культур. Напрямки збуту готової продукції – власна мережа магазинів “Рідне село”. Широкий асортимент, гарантія високої якості  все це робить магазини фірмової мережі компанії максимально привабливим для покупця. Рідне Село для рідних серцю людей!

Про учасника

Голосувати

НОМІНАЦІЯ "СПОРТСМЕН РОКУ"

Дмитро Мікуца, чемпіон Світу з ММА

Вид спорту: ММА (змішані бойові єдиноборства), Чемпіон Світу з ММА (International League MMA Pro). Професійний боєць змішаних єдиноборств ММА. Провів 15 професійних поєдинків. (10-4-1) Майстер спорту з ММА і бойового самбо. Бронзовий призер Чемпіонату Європи з ММА. Неодноразовий чемпіон і призер Чемпіонату і Кубка України з ММА. Чемпіон і призер Чемпіонату і Кубка України з Бойового Самбо. Чемпіон України з греплінгу (ADCC). Бронзовий призер Кубка Європи з дзюдо. Призер Чемпіонату України з Панкратіону.

Про учасника

Голосувати

Дарія Бражник, майстер Спорту України з пауерліфтингу

Багаторазова чемпіонка та рекордсменка України, срібна призерка чемпіонатів Світу 2017-2018, трьохкратна срібна призерка чемпіонатів Європи 2017-2018-2019 років, двократна чемпіонка Європи 2018-2019 років. Маю більше 30 міжнародних нагород. Суддя 1-ої категорії.

Про учасника 

Голосувати

Олег Приймачов, трикратний чемпіон світу з таїландського боксу

Трикратний чемпіон світу з таїландського боксу 2016, 2018, 2019 IFMA Чемпіон Європи 2014, Переможець Всесвітніх Ігор (олімпіада для неолімпійських видів спорту) 2017, Багаторазовий чемпіон України ЗМСУ з таїландського боксу.

Про учасника

Голосувати

НОМІНАЦІЯ "ТАЛАНТ ТА ВИЗНАННЯ"

Кіба Альона, відома і талановита скрипалька

Відома і талановита скрипалька, Альона Кіба, присвятила себе служінню музиці, обравши для цього найскладніший і в той же час найпрекрасніший інструмент  скрипку. За багато років музичної кар'єри  виступала на різних сценах України і за кордоном. Співпрацювала з різними колективами. 10 років працює солісткою-інструменталісткою відомого ансамблю "Чураївна" Полтавської обласної філармонії. Учасниця всеукраїнського шоу "Україна має талант". Дипломований диригент і досвідчений аранжувальник.

Три роки тому, спільно з DJ Cherkasoff, створили проект сучасного формату  дует Violin Cover Mix. За цей час стали переможцями другої музичної премії Полтавщини в номінації "Проект року" 2017. Володарі першої премії Міжнародного конкурсу "Golden Time, Hollywood" 2019. 19 квітня 2019 в Полтаві відбувся масштабний і феєричний сольний концерт Альони Кіби спільно з ансамблем "CHURAYIVNA" і DJ Cherkasoff.

Завдяки своїй любові до скрипки, праці та наполегливості, вона впевнено крокує вгору по кар'єрних сходах українського шоу-бізнесу. Дарує людям позитивні емоції і драйв на своїх виступах.

Про учасницю

Голосувати

Смірніцький Володимир, артист Муніципального духового оркестру «Полтава», творець і керівник групи Slam-bang Band, аранжувальник

Про учасника 

Голосувати

Тетяна Ладур, співачка

Вокалістка, педагог, лауреат міжнародних конкурсів, Володарка Четвертої Музичної Премії Полтавщини в номінації "Співачка Року 2019". Область прикріплених файлів.

Про учасницю 

Голосувати

НОМІНАЦІЯ "СТИЛІСТ РОКУ"

Чернявська Маргарита, арт директор «Dali Creative School»

Арт директор, власник, топ-стиліст, викладач школи перукарського мистецтва «Dali Creative School» Автор та ідейний натхненник телевізійного проекту про перевтілення «Малюємо красу».

Про учасницю 

Голосувати

Максимова Катерина, керівник Estel Color Studio Poltava

Технолог-експерт компанії Estel, тренер кутюр, акредитований майстер КССК, офіційний стиліст Ukrainian Fashion Week, перукар.

... Моя професія моя любов. Періодично змінюю клієнтам зачіску, колір волосся. Намагаюся бачити глибше, підкреслити внутрішню красу і шарм ... І тоді відбувається справжнє диво, люди змінюються й несуть себе світу, вже іншими трішки, добрішим і кращими. А я дивлюся їм услід і думаю, що мільйон життів поспіль готова займатися найчарівнішою і найулюбленішою для мене професією  професією перукаря.

Про учасницю

Голосувати

Анна Бойко, засновниця студії «Стиль Анни Бойко»

Перукар-стиліст. Засновниця студії «Стиль Анни Бойко» Фіналістка Всеукраїнського конкурсу від MATRIX в номінації «American Denim». Випускниця Академії Erteqoob та випускниця Школи Дюденко. Мама року-2019. Організатор соціального проекту «Віку Немає» а також соціального проекту з онкохворим «Навчи Мене Жити». Стиліст-перукар в телепередачі «Малюємо Красу перезавантаження « на каналі ІРТ і Місто+.

Увійшла в книгу Тетяни Сем’янків «Код успіху» [неймовірні історії полтавських підприємців], як людина, яка здійснила чималі досягнення в індустрії краси та стилю.

Про учасницю

Голосувати

НОМІНАЦІЯ "ПРОЕКТ РОКУ"

Печериця Андрій, власник кав'ярні «Pecher's coffee & tea»

Останні роки я замислювався над тим, як можна підтримати людей в нашій країні, надавши їм додаткові можливості для власної справи. Я пригадував себе юнака, який загорівся мрією відкрити власну справу. Протягом 2003-2011 рр. я накопичував досвід в міжнародних компаніях у відділах продажу та маркетингу Kraft Foods та British American Tobacco.

У 2012 році я вирішив, що прийшов час починати свою справу і відкрив власну кавову компанію. Вже тоді я зрозумів, що бізнес треба пов'язувати з пристрастю. А кава, її традиції, історія,  це те, чим я справді живу багато років. Три роки тому в мене з'явилася ідея запуску мобільної автономної електрокав'ярні, яка зможе рухатись до клієнта в будь-яку точку міста, та не буде прив'язана до загальної електромережі живлення або до вибухонебезпечних засобів. Мою ідею підтримали колеги, друзі та рідні. Ми кілька років працювали над проектом і врешті запустили Pecher’s Electric Cafe.

Це кав'ярня з сонячними батареями, що дає можливість кожному почати власну справу з невеликими інвестиціями, та швидкою окупністю. Pecher’s Electric Cafe  це можливість бути в епіцентрі подій, даючи можливість клієнтам посмакувати новинки кавових та чайних шедеврів, підзарядити свої гаджети, послухати екскурсії мандруючи містом. Через цей проект я хочу дати можливість людям, які давно мріють почати власну справу, але не можуть стартувати через страхи чи відсутність ресурсів.

Відкритий до спілкування, ідей та пропозицій. З повагою, Андрій Печериця.

Голосувати

Олексій Наказний, президент Молодіжного бізнес-клубу

Привіт! Я підприємець та президент Молодіжного бізнес-клубу. Один із проектів нашого клубу бізнес-сніданки Толковий Talk. Формат бізнес-сніданку це серія public talk  зустрічей з відомими підприємцями. Ідея можливо не нова, але точно користується популярністю в Полтаві, так як у нас завжди повно людей.

Толковий Talk  це особлива атмосфера, де в невимушеній формі можна послухати практиків і бізнес-експертів, дізнатися їх досвід і запитати все, що вас цікавить про ведення власного проекту. Тут за чашкою кави серед однодумців можна зарядитися на цілий день, а також знайти партнера для бізнесу, інвестора або інші корисні зв'язки. Ми збираємо різностороніх експертів, які будуть цікаві як початківцям, так і підприємцям зі стажем.

Моя головна мета: за допомогою таких проектів створити потужне бізнес комьюніті в Полтаві. Молодіжний бізнес-клуб має такі цінності: відкритість, чесність, надійність і бажання більше віддавати, ніж отримувати! Тож якщо ти підприємець і поділяєш наші цінності  приєднуйся!

Про учасника

Голосувати

Олена Бондаренко, засновник бренду TRAVEL mama

Мене звуть Олена Бондаренко! Я – Travel Mama! Подорожі  моя любов, мій спосіб життя. Я засновник бренду і туристичної компанії, яка "народилася" в березні 2018 року. Моя компанія об'єднує людей, яким дихати  дорівнює подорожувати. У кожному звуці назви моєї компанії дихання любові, щастя, радість, нескінченне тепло і турбота...

Це ім'я я обрала не просто так. Travel Mama   це я сама. Я мама чудової дочки Маші, якій 7 років. І це агентство було створено в честь її і для неї. Я сама знаю сенс у подорожах. Я люблю те, що роблю. Люблю створювати емоції для тих, хто вирішив підкорити нові горизонти, люблю відкривати нове, незвідане, розповідати про чудеса світу, чарівні місця сили. Я живу тим, що роблю.

Сама подорожую з донькою з народження. Відгуки моїх задоволених клієнтів говорять самі за себе: у кожному з них слова подяки, нас називають найбільш просунутим і креативним агентством в місті, душевно. і турботливою компанією в сфері відпочинку. Я знаю, що Travel Mama чекає велике майбутнє  мільйон туристів, як мінімум, нові горизонти і країни. А все тому, що воно для мене, як унікальне, народжене в любові, дитя. І не дивлячись на те, що у нього було багато переломних моментів, його ресурс оновлюється, як після весни Земля, як розквітає після дощу природа, насичується довірою клієнтів. Travel Mama обирають і ми стаємо з кожним днем ​​ще сильніше! Чому? Тому що я впевнена: Краща подорож там, де тебе люблять.

Ваша Олена Бондаренко Travel Mam

Про учасницю

Голосувати

НОМІНАЦІЯ "ДИЗАЙНЕР РОКУ"

Костенкова Антоніна, засновниця студії Костенкова

Бренд Костенкова студіо працює вже більше 3 років, створено близько 10 повноцінних фешн колекцій, які брали участь в національних фешн шоу, модних показах у Полтаві, Дніпрі, в Fashion Weekend та ін. Крім створення колекцій, працює ательє за індивідуальними замовленнями клієнтів, в якому працюють професіонали з різними тканинами і матеріалами, від органзи до хутра, з замовленнями різної складності: і весільні сукні, і шуби, і дублянки.

У студії також можна приміряти і готові наряди. Засновниця студії Костенкова Антоніна не просто так прийшла до створення одягу. Перші придумані і відшиті для себе речі дуже привернули до себе увагу ще в 2000 роках. Поступово шанувальники одягу Антоніни перетворились на клієнтів, і з кожним роком кількість клієнтів збільшилася, і питання про створення бренду КОСТЕНКОВА СТУДІО стало основнею метою та головним досягненням в житті Антоніни. Це яскравий приклад того, як правильно поставити мету і йти до неї.

Про учасницю 

Голосувати

Ірина Григорова, власник бренду «АРТландія»

... вранці дівчата та я рано проснулися та пішли на луг щоб наготувати сокирок та ромашок, пижми та деревію, ехінацеі та волошок))) і ось під вечір всі дивні вінки зібралися та кружляли у неймовірній етно-експозиції у самому центрі Полтави. Потім я та мої майстри, які знають всі таємниці і секрети своєї справи, виготовили справжні магічні вінки з живих квітів разом з вами, дотримуючись усіх традицій його плетіння! ...мали змогу поновити та відродити забуте, вдихнути життя у звичаї пращурів, пізнати їх культуру, побут, світогляд, бажання, прагнення. У збереженні наших древніх святощів ховаються витоки любові до своєї історії, своєї країни, свого народу, самоповаги та самоусвідомлення нації. ... ну чому я так люблю одягати у своі віночки любих мені дівчат подружок-колежанок та взагалі просто полтавок-українок ? ....бо знаю, що мій вінок  це символ слави, перемоги, святості, щастя, успіху, могутності, миру, сонця, влади, цнотливості, молодості, дівоцтва. Тож, я всього цього і бажаю всьому жіноцтву! Ірина Григорова.

Ірина Григорова  директор творчого культурно-освітнього центру «АРТландія», вона ж власник бренду. Має в своєму складі мережу магазинів АРТландія. Отримала Грант Євросоюзу, в результаті чого з’явилася Власна багетна майстерня. Лауреат Золотого диплому Всесвітнього фестивалю культури та мистецтв, де достойно представила культуру України та повернулася з псевдонімом Ірина-Україна.

Автор проекту «У вінок України вплітаємо знов Надію і Віру і справжню Любов», який працює на всіх державних та інших заходах в Україні та далеко за її межами. Проект «Альтанка в віночку». Член правління міжнародного Фестивалю «Полтавська галушка». Відзнака Організації Об‘єднаних Націй за співпрацю приватного бізнесу, органів місцевого самоврядування та громадських організацій.

Про учасницю

Голосувати

Ганна Харитонова, власниця швейної фабрики Anna Fashion factory

Коли видається хвилинка поспостерігати за людьми  я отримую справжнє натхнення. Сьогодні це була гаряча кава, яка мене порадувала. Сиділа, загорнувшись у плед на терасі кафе, і зловила себе на думці, що вже давно, дивлячись на жінку, починаю подумки її переодягати: «А якщо не це плаття? А якщо це, то можливо інший кардиган? Навіщо ці босоніжки та поліетиленовий пакет?".

Так за секунду в уяві малюються нові образи, а іноді й інші життя. Мене звуть Анна Харитонова. Моїй старшій доньці 27 років. Скільки я в швейному бізнесі  говорити не буду. Фундамент моїй справі дало виробництво. Свого часу, працюючи на фабриці «Ворскла», я дізналася цінність команди, важливість міліметрів у виробництві і необхідність дисципліни для розвитку особистості та бізнесу. Зараз, моя справа  це унікальне поєднання власного виробництва і величезної кількості ідей, які щодня втілюються в життя завдяки кращій команді міста! Ідея, без знання і розуміння як її реалізувати  сама по собі цінності не має. Тому в моїй колекції, представленій на премії «Людина року» буде і висока якість крою, і свіжість ідей. Про наші досягнення краще розкажуть імена клієнтів нашої фабрики. Ми співпрацювали з такими дизайнерами як Міла Йовович, Лілія Пустовіт, Валерія Ковальская, Олена Рева, Аліна Путівцева, Андре Тан, Кароліна КАРТЕЗ, Денис Симачев, а також фірмами «Джей Ель», «Cat Orange», "Муза", "Клірі". Нам довіряють найкращі!

Про учасницю 

Голосувати

НОМІНАЦІЯ "СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ РОКУ"

Влада Каплін, співкоординаторка громадської організації "Молодь проти наркотиків"

Мене, Владу Каплін, обрали співкоординаторкою громадської організації #Молодьпротинаркотиків. Будуть інші співкоординатори та співкоординаторки, які будуть відповідати за окремі напрямки, наприклад, блокування телеграм-каналів, через які продається наркота дітям. Акції протидії і примушування правоохоронних органів до дії, створимо законодавчу лабораторію, що розроблятиме зміни до чинних законів, які сприятимуть боротьбі з популяризацією наркотиків і боротьбі з наркоманією; пропаганді здорового способу життя.

Запрошую всіх небайдужих — молодь та дорослих, експравоохоронців, спортсменів, активістів, лікарів, усіх-усіх, хто усвідомлює загрозу цієї хвороби. Треба розуміти, що загроза для твоєї дитини зовсім поруч. Наркотики — це не те, що доступне тільки мажорам з телевізорів та модних журналів. 1 доза найпримітивніших наркотиків коштує не більше п'ятдесяти гривень. Уже завтра твоя дитина разом із друзями у дворі може купити не слабоалкоголку, а дозу і стане заручником ейфорійної пам’яті, яка врешті-решт призведе до знищення долі цієї дитини. Не допустимо цього ніколи!

Ми розуміємо, що наркоторгівля кришується правоохоронними органами по всій країні, бандитами, чорними комерсантами. Ми розуміємо, що наша робота небезпечна і призведе до опору з боку тих, хто нагріває руки на смерті наших дітей. Але ми не здаємося ні за яких обставин і будем боротися. Нас підтримає, переконана, і новий президент України, і новий уряд, і новий склад парламенту — особливо ті, хто обраний вперше, хто не був політиці і не з чуток знає приклади подібних трагедій серед простих дітей з простих родин.

Ми звертаємося до міжнародних організацій, які точно підтримують наш рух. Починаємо з малого — з конкретних проблем у конкретному місці. Переконана, зробимо згодом цей рух загальноукраїнським, все буде добре. Уже сьогодні низка політиків і активістів з Європи підтримують наші устремління. У нас багато планів і багато відповідальної важливої роботи.

Про учасницю

Голосувати

Джалагонія Давид, директор ВБФ допомоги та розвитку "HELPGROUP"

Допомагаємо:

 • людям з онкозахворюваннями, інвалідність всіх категорій, підтримка новонароджених-відмовників;
 • дитячим будинкам;
 • лікарням в закупівлі медичного обладнання;
 • соціально малозабезпеченим (закупівля медичних препаратів, медичного обладнання, дитячого харчування, одягу і взуття та ін.)

За 5 років діяльності 178 підопічних. Зібрано 3 281 458. Гум. допомога 218 312. Мед. установам 65 660. Дитячим будинкам 182 163. Проекти  23. Проведено 8 Добрих концертів досягнення:

серпень 2015 року  ВБФ ДОПОМОГИ і розвиток HELPGROUP був успішно акредитовано найавторитетнішою благодійною спільнотою України: Всеукраїнської Біржею Благодійності;

2017 рік Розміщення на інтерактивній Карті благодійності  за підзвітність перед Українським Форумом Благодійників;

2017 і 2018 перемога в Національному рейтингу благодійників в номінації "Витрати в сфері охорони здоров'я" в категорії "Обсяг видатків на благ. Діяльність до 1 млн. грн. на рік";

У березні 2019 року реалізований проект Центр відновлення для дітей з інвалідністю «КОРТЕКС».

Проводиться надання психологічної підтримки батькам і дітям; проведення профілактичного масажу; ЛФК; терапія сенсорної інтеграції; заняття з логопедом і дефектологом.

Про учасника

Голосувати

Бойко Анна, проект «Навчи мене жити»

Проект «Навчи мене жити» був подарунком Анни Бойко та її команди до дня 8 Березня жінкам та дівчаткам, які подолали чи боряться з онкохворобою, адже саме ці люди знають про ціну нашого життя, як ніхто краще!!!Цей соціальний проект був створений як підтримка учасницям, так і мотивація для інших, хто зіштовхнувся з цією бідою!!!Кожна учасниця в цей день відчула себе неймовірною красунею з гарною зачіскою, макіяжем і стильним дизайнерським вбранням та чудові світлини зняті в студії!!!

Голосувати

Ірина Григорова, 13 працюючих проектів

Я люблю свої Проекти та всіх вас у цих Проектах!!! Я люблю Проекти як власні, так і ті, що ми створюємо та втілюємо Командою однодумців. Ми живемо на своїй землі, говоримо своєю мовою, любимо, цінуємо та розуміємо усіх своїх людей. Для тих, хто любить своє рідне, звик жити своїм розумом, змінювати світ своїми руками, спілкуватись з іншими від свого серця, завжди існує реальна можливість об’єднатися у творчому проекті!!!

1. «Альтанка у віночку».

2. Фестиваль «Полтавська галушка».

3. «В вінок Украіни вплітаємо знов Надію і Віру і справжню Любов».

4. «Купальський вечір з Іриною Григоровою».

5. «Добродійка, успішні історіі жіночого підприємництва».

6. «Жіноче обличчя Полтавщини».

7. «Полтава вишивана» щорічно.

8. Універсальна кгижкова виставка-ярмарок «Пошук» 9.«Зберемося, роде!».

9. «Віра. Потужність. Любов».

10. «Глобальні цілі сталого розвитку» з ООН.

11. «Полтава-місто для бізнесу».

12. «Автоледі».

13. «Мама в темі».

14. «Коза-Дереза»!!!

Всі Проекти були важливими подіями в житті суспільства. В них брали участь посадовці та домогосподарки, діти та вчителі, моі колежанки та подружки, матері і дружини наших захисників. Дякую вам сердечно! Тож так і тримаймо!!!

Можна сказати, що сучасні компанії не можуть розвиватися без взаємодії з соціальною сферою: кожного дня зростає кількість об'єднань, ініціативних груп, громадських організацій, які формують громадську думку та активно впливають на бізнес. Соціальна відповідальність у сьогоднішньому середовищі сприяє сталості економічного розвитку та добробуту суспільства.

Про учасницю

Голосувати

НОМІНАЦІЯ "ЛЮДИНА РОКУ У ДИТЯЧІЙ ІНДУСТРІЇ"

Альона Мілевська, засновниця освітнього центру CLOUD

4 роки тому ми з моєю partner in crime Альоною Яремченко заснували наш Освітній Центр CLOUD. Навіщо? Щоб створити комфортні умови не тільки для ефективного вивчення англійської мови. Але й щоб всі, абсолютно кожна людина, знайшли для себе у нас простір для розвитку і відкриттів. Щоб увага наших студентів концентрувалася не на сидінні за столом чи оцінках, або ж на дисципліні. Але щоб навчання стало кайфовим процесом, в якому кожен знайшов те, що цікаво саме йому.

Ми любимо свою справу, тому кожне рішення проходить через фільтр «а чи хотіла б я, щоб моя дитина так навчалася/чи було б це цікаво їй?». Наш CLOUD  це місце, де не знають слова «байдуже». Але точно знають, яким «ліхтариком» підсвітити шлях до вивчення англійської мови.

Про учасницю

Голосувати

Панасенко Владислав, засновник дитячого кінного табору «Вітер перемін»

Панасенко Владислав Володимирович, 37 років. Успішно закінчив у 2004 році психолого-педагогічний факультет ПНПУ ім. В.Г. Короленка. Директор кінно-спортивного клубу «Чотири Підкови». Засновник дитячого кінного табору «Вітер перемін». Досвідчений та професійний іппотерапевт (сертифікат міжнародного зразка, Тбілісі, Грузія). Президент благодійного фонду «Вітер перемін». Досвідчений тренер та інструктор з верхової їзди, конкуру, дистанційних кінних пробігів, кінно-спортивної джигітовки, вольтижування. Багаторазовий учасник та двократний бронзовий призер Чемпіонату Світу з кінно-спортивної джигітовки в командному заліку. Діючий член Міжнародної федерації з кінно-спортивної джигітовки. Працював тренером та спортивним психологом в клубі «Кадзоку-карате кіокушинкай» (2002-2007).

Власні досягнення в кінному спорті, професійний досвід по роботі з кіньми переросли у справу всього життя – заснуванню кінно-спортивного клубу та дитячого кінного табору, де діти та юнаки мають змогу долучитися до природи та світу коней, отримувати нові знання, розвиватися фізично, професійно навчатися різним видам кінного спорту. Власним прикладом та наполегливою роботою виховав плеяду успішних учеників, які регулярно здобувають призові місця на змаганнях з різних видів кінного спорту.

Особлива увага віддається тренуванню та підготовці дітей для участі у Міжнародних змаганнях з вольтижування. З метою популяризації кінного спорту вихованці клубу неодноразово успішно виступали на міських та обласних заходах. Активно співпрацює з Полтавськими обласними та міськими реабілітаційними центрами, багаторазово проводив курси іппотерапії для дітей з обмеженими можливостями.

Сенс життя – здорові діти, дружня родина і справа своєї мрії!

Про учасника

Голосувати

Андрєєва Юлія В'ячеславівна, засновник "Дитячої корпорації успіху"

Головним моїм досягненням я вважаю свою сім'ю, вона завжди і всюди зі мною. Мій чоловік  це підтримка і опора, а діти  це найсильніша мотивація до нових досягнень. Спираючись на сказане вище, стає зовсім дивно, чому експерт з ДТП, за першою освітою, пішов і вивчився на психолога. АВА-терапія, флор-тайм, метод поведінкової корекції, сенсорна інтеграція, нутриціологія це тільки мала частина тренінгів і семінарів рухають моє «дітище» вперед.

Дитяча корпорація успіху ( «ДКУ»)  це простір зростання, це окрема планета щасливих людей, це зона розвитку дорослих і маленьких, це любов з першого слова, з першого погляду, з першої літери, з першого дотику. Компанія, яка стрімко розвивається і протягом п'яти років з маленької дитячої кімнати масштабували до франчайзингового проекту.

За роки роботи «ДКУ» прийняло в своїх стінах кілька тисяч учнів, тут комфортно як дітям, так і батькам. Наша команда  це одна велика родина, яка постійно розвивається, навчається і росте. Корпорація стала учасником множин проектів: як соціальних, так і бізнес-шкіл.

Про учасницю

Голосувати

Нагадаємо, раніше ми розповідали Починається голосування у конкурсі "Смачніше з Диканькою"

Полтава Людина року
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Суспільство
Розпочався прийом заявок на Climate Action Project. У жовтні 2020 вчителі, учні та студенти з 6 континентів вчетверте зможуть разом попрацювати над різноманітними екологічними проєктами. Зокрема, 500 тисяч учасників зі 100 країн одночасно будуть висаджувати дерева, а також відправлять свої малюнки на Марс. Загалом, упродовж 6 тижнів вчителі, діти та молодь вивчатимуть причини й наслідки зміни клімату та проведуть різноманітні заходи, щоб допомогти розв’яза...
Пригоди
30 травня в селі Красна Лука Гадяцького району на території МТФ сільськогосподарського приватно-орендного підприємства «Нива» знайшли тіло чоловіка, громадянина О. 1967 року народження. Як повідомили в Управлінні з питань цивільного захисту населення Полтавської ОДА, 53-річний чоловік працював на підприємстві водієм. За попередніми даними, смерть настала під час виконання трудових обов’язків, внаслідок падіння з кузова автомобіля «КАМАЗ» під час накривання...
Пригоди
30 травня о 03:58 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у господарчій будівлі на вул. Центральній у с. Жабки Лохвицького району. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Полтавській області. На місце виклику було направлено відділення 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини та підрозділ Яхниківською місцевої пожежної охорони. Рятувальники локалізували пожежу о 04:15, ліквідували о 05:26. Участь у ліквідації наслідків пожежі брали 6 чолові...
Суспільство
В Україні після ослаблення карантину можлива друга хвиля коронавірусу. Її поява залежить від дотримання соціальної дистанції, скупченості населення, від того, які заходи буде проводити уряд. Таку думку висловила завідувач кафедри епідеміології Харківського медуніверситету Тетяна Чумаченко в ефірі каналу "Україна 24". За її словами, епідемічний потенціал вірусу на сьогодні не знизився. "У нас все населення чутливе до вірусу, практично всі, за винятком 20 ти...
Суспільство
Наступного тижня на деяких вулицях Полтави не буде світла через проведення ремонтів електрообладнання. З 1 до 6 червня у Полтаві тимчасово знеструмлюватимуть деякі вулиці. Як повідомили на офіційному сайті “Полтаваобленерго”, це пов’язано з проведенням поточних та капітальних ремонтів електрообладнання. Світла не буде з 8:00 до 17:00.
Суспільство
Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» став одним з перших провідних закладів вищої освіти в Україні, який підписав меморандум про співпрацю з кіберполіцією та долучився до протидії кіберзлочинності. 29 травня між Національним університетом імені Юрія Кондратюка в особі ректора Володимира Онищенка та Департаментом кіберполіції Національної поліції України в особі Олександра Гринчака підписано Меморандум про співпрацю та пар...
Суспільство
Усі чекають поки хтось візьме на себе відповідальність й дозволить проводити випускні та масово збиратися. Адже якщо є скупчення людей, то є й ризики захворіти - так вважає відомий лікар Євген Комаровський. "Оскільки уряд теж розуміє, що будуть обурення, то є два шляхи рішення проблеми. Перше - заборонити, друге - "Ми не схвалюємо, а ви вирішуйте самі". Тобто так влада перекладає відповідальність на батьків та школу аби ті вирішували хочуть збиратися чи ні...
Пригоди
На Полтавщині за минулу добу у ДТП травмовано четверо людей. Так, учора, 30 травня, у Пирятинському районі на Полтавщині вантажівка збила двох людей. Про це повідомила пресслужба ГУНП у Полтавській області на сторінці у Фейсбук. ДТП сталася близько 2-ї години на 165 км автодороги Київ – Харків. 61-річний водій вантажного автомобіля «IVECO» здійснив наїзд на двох хлопців 18 і 17 років. Внаслідок аварії обоє отримали тілесні ушкодження, їх доставили до Пирят...
Суспільство
За минулу добу на Полтавщині зафіксували два нові випадки захворювання на COVID-19: у Полтаві та Кременчуці. Про це повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов у своєму телеграм-каналі. Загалом одужали вже 247 жителів області. Продовжують хворіти 10 людей. Від початку карантину на Полтавщині зафіксували 270 випадків захворювання. У яких містах і районах були зафіксовані ці випадки: Кременчук – 109 (1 новий випадок), Полтава – 41 (1 новий випадок), Крем...