• Головна
  • У 3-й міській клінічній лікарні відкрили оновлене приймальне відділення та травматологічний пункт
16:30, 19 серпня 2019 р.
Надійне джерело

У 3-й міській клінічній лікарні відкрили оновлене приймальне відділення та травматологічний пункт

У 3-й міській клінічній лікарні відкрили оновлене приймальне відділення та травматологічний пункт

Комунальне підприємство «3-я міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» у 2016 році було передане у комунальну власність територіальної громади міста Полтава.

У 3-й міській клінічній лікарні відкрили оновлене приймальне відділення та травматологічний пункт, фото-1

На момент передачі лікувальний заклад потребував проведення цілого ряду капітальних ремонтних робіт та переоснащення медичним обладнанням, оскільки останні ремонтні роботи тут проводились у 1989 році, а медична апаратура була зношена на 90 %.

У 3-й міській клінічній лікарні відкрили оновлене приймальне відділення та травматологічний пункт, фото-2

16 серпня урочисто відкрили після капітального ремонту приймальне відділення лікарні та травматологічний пункт. Відкриття відбулось за участі першого заступника міського голови Ігоря Федія, заступника міського голови з гуманітарних питань Світлани Нестулі, депутата міської ради Олега Бєлоножка, директора закладу Антатолія Рудича та медичних працівників.

У 3-й міській клінічній лікарні відкрили оновлене приймальне відділення та травматологічний пункт, фото-3

Перший заступник міського голови Ігор Федій привітав працівників закладу та зауважив: створення комфортних та сучасних умов для лікування та реабілітації пацієнтів у медичних закладах міста ­– одне із пріоритетних завдань міської влади.

Заступник міського голови з гуманітарних питань Світлана Нестуля зазначила:

У 3-й міській клінічній лікарні відкрили оновлене приймальне відділення та травматологічний пункт, фото-4

­– Сфера охорони здоров’я потребує зовсім інших підходів, ніж ті, які практикувалися дотепер. Ми маємо системно й цілеспрямовано наближати надання медичних послуг полтавцям до європейського рівня. Вже з перших кроків на посаді я керуюся чітким принципом: ефективна діяльність лікарняних закладів можлива лише завдяки прозорості всіх процедур і створення належного матеріальної бази. Над цим і працюємо – послідовно, враховуючи соціальне значення медичної сфери.

Директор медичного закладу Анатолій Рудич подякував міській владі та депутатському корпусу за підтримку, а будівельникам за виконану якісну роботу.

З 2016 року за рахунок коштів міського бюджету у закладі проведені капітальні ремонти та придбане високовартісне медичне обладнання. Загалом, капітальні ремонти у лікарні проведені на загальну суму 21 490 000 гривень, придбане медичне обладнання та меблі на загальну суму 8 400 000 гривень.

Публікація створена за матеріалами прес - служби міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міськвиконком #кошти #рішення
Оголошення
live comments feed...